LUBLIN Dworzec Główny – Stanowisko 0

             
  Rozkład ważny od: 15.08.2019
             
LUBLIN Dw.Gł.PKS, al.Tysiacl.6
             
ROZKŁAD ODJAZDÓW Stanowisko 0
             
KIERUNEK przez Godziny odjazdu
BELGIA   07:30 135-6Int [OPSD]    
BIAŁA CERKIEW ŁUCK 05:15 NDInt [Z114]    
    KIJÓW        
BORSZCZÓW TARNOPOL 23:00 -u-Int [WLPT]    
BORYSPIL RÓWNE 21:50 Int [WWNB]    
BRODY CZERWONOGRAD 23:20 ppInt [WWAK]    
BRZEŚĆ Terespol 16:00 135i7Int [ZL12]    
BUCZACZ LWÓW 20:00 1Int [MIXT]    
    PODHAJCE        
CHARKÓW KIJÓW 00:15 ppInt [MIAB] 01:20 1Int [MIAB]
    11:15 Int [KRFT] 19:10 Int [MIAB]
    19:25 pInt [RZKT] 21:50 noInt [KRFT]
    21:50 odInt [Z112] 22:15 246Int [MIAB]
CHERSOŃ TARNOPOL 11:15 NDInt [ZL92] 14:10 ppnbInt [WAOP]
    14:10 pnbInt [ZL90] 18:40 27Int [LLRB]
    20:55 b247Int [KTTS] 22:25 Int [KRMM]
    23:50 2i4Int [ZL97] 23:50 5Int [Z109]
CHMIELNICKI ŁUCK 20:25 dn.x.Int [LUPT] 23:50 Int [MIAB]
CIECHOCINEK Radom 08:40 Pan [LLA]    
    Łódź        
CZERKASY RÓWNE 16:50 Int [WWNB]    
CZERNIOWCE KOŁOMYJA 01:30 Int [MIAB] 19:30 Int [Z113]
CZERNIOWCE TARNOPOL 11:30 .Int [KRFT] 22:05 Int [APRZ]
DNIPRO ŁUCK 22:15 -Int [KRJL]    
    KIJÓW        
DOLINA KAŁUSZ 21:50 Int [OSBP]    
DROHOBYCZ LWÓW 21:30 -u-Int [WAR]    
ENERHODAR KIJÓW 15:20 36Int [Z104]    
    CHERSOŃ        
FRANCJA   07:30 135-6Int [OPSD] 12:40 Int [OPSD]
HISZPANIA   07:30 36Int [OPSD]    
HOLANDIA   07:30 135-6Int [OPSD]    
IWANO-FRANKIWSK LWÓW 17:40 :U:lTKInt [ZEWE]    
KAMIENIEC PODOLSKI LWÓW 21:55 26-u-Int [ZL39]    
KAMIENIEC PODOLSKI RÓWNE 16:50 -u-Int [LOLR]    
KIJÓW KOWEL 01:40 Int [POKB] 18:50 Int [WELP]
    22:25 Int [ZL40] 23:20 Int [WELP]
KIJÓW RÓWNE 20:20 36Int [TUAW] 21:00 Int [WAOP]
  ŻYTOMIERZ 21:20 pInt [RTKL] 23:20 Int [WELP]
KIJÓW SARNY 05:50 6Int [POKB] 16:30 Int [ZL45]
    17:50 4-2Int [POKB] 22:35 2Int [POKB]
KISZYNIÓW MAMAŁYGA 15:25 5Int [RZKT]    
KŁAJPEDA KOWNO 19:10 35Int [ZL97] 19:10 2Int [Z109]
KOŁOMYJA IWANO-FRANKIWSK 19:00 Int [Z103] 22:00 46i7Int [Z103]
KOSIW KOŁOMYJA 23:55 dnInt [Z113]    
KROPYWNYCKI KIJÓW 23:30 LTInt [MIAB]    
KRZYWY RÓG KIJÓW 20:00 Int [MIAB]    
KUŹNIECOWSK MANIEWICZE 15:40 5i7Int [Z107]    
LWÓW   00:20 -u-Int [OPSD] 00:20 anInt [WAR]
    10:00 Int [ZL18] 12:50 dInt [WAR]
    13:40 Int [ZL18] 23:10 ćjInt [OPSD]
    23:10 nTKInt [WAR] 23:40 4-u-Int [USET]
ŁUCK Dorohusk 10:00 Int [ZL23] 10:00 Int [ZL94]
    11:35 5-3Int [ZL58] 13:40 BNł,w'Int [ZL23]
ŁUCK KOWEL 10:20 -u-.x.Int [ZL27]    
ŁUCK WŁODZIMIERZ WOŁ. 13:55 Int [ZL36]    
MAMAŁYGA KOŁOMYJA 20:20 Int [MIAB]    
    CZERNIOWCE        
MARIUPOL KIJÓW 20:45 Int [OPSD]    
    ZAPOROŻE D.A.        
MIKOŁAJÓW (nad Morzem Czarnym) RÓWNE 21:45 2i5Int [ZL97]    
    KIJÓW        
NIEMCY   12:40 Int [OPSD]    
NORWEGIA   07:30 36Int [OPSD]    
ODESSA D.A. CHMIELNICKI 21:30 -u-Int [WAOP] 23:20 Int [WELP]
ODESSA D.A. TARNOPOL 11:50 3-1Int [WELP]    
    WINNICA        
PAWLOGRAD KIJÓW 17:20 Int [Z101]    
POŁTAWA ŁUCK 22:15 Int [WLPT]    
    KIJÓW        
RÓWNE   01:30 Int [MIAB]    
RÓWNE ŁUCK 09:00 Int [ZL27] 11:40 Int [MIAB]
    18:30 ppInt [ZL21] 19:10 Int [ZL99]
RÓWNE SARNY 01:05 Int [WWNB]    
SIEWIERODONIECK CHARKÓW 14:40 Int [BRLT] 20:45 247Int [KTTS]
TARNOPOL CZERWONOGRAD 14:00 ppInt [WRPT]    
TARNOPOL DUBNO 15:55 Int [ZL22]    
TARNOPOL RAWA RUSKA 20:30 -u-Int [ZL08]    
TARNOPOL RÓWNE 00:15 1i634Int [WTPT]    
TIACZIW STRYJ 23:50 Int [WITB]    
TURKA DW.A. SAMBIR 06:10 Int [ZEWE]    
UMAŃ TARNOPOL 23:00 1-27Int [KRFT]    
WARSZAWA METRO   05:00 b [WSHP] 10:50 a [WSHP]
    14:00 [WSHP] 17:15 [WSHP]
    21:50 [WSHP]    
WARSZAWA- Pl.-Defilad 1 - PKiN   03:52 dc$P [PJIH] 08:21 dc$P [PJIH]
    11:35 dP [PJIH] 12:55 bmc$ [PJIH]
    14:54 agP [PJIH] 18:47 a5i7P [PJIH]
WARSZAWA, DA ZACHODNI   06:30 b^ [WAR] 10:00 b^ [WAR]
    12:30 a^ [WAR] 16:15 an^ [WAR]
WARSZAWA, DA ZACHODNI Ryki 02:35 Pdn1i5 [PRZE] 07:25 dnP [BIŁ]
    10:25 dnP [NTAS] 11:40 dhP [BIŁ]
    15:25 anP [BIŁ] 17:55 Pan2-4 [NTAS]
    17:55 an5-1P [NTAS] 18:25 anP [BIŁ]
WIELKA BRYTANIA   07:30 135-6Int [OPSD]    
WILNO KOWNO 07:55 136Int [KTTS] 23:10 -u-Int [OPSD]
WINNICA RÓWNE 17:30 Int [KRJL] 19:50 -u- [WAR]
    22:00 dInt [K017]    
WINNICA TARNOPOL 23:20 Int [WELP]    
WŁOCHY   07:30 136Int [OPSD] 11:00 136Int [OPSD]
ZAPOROŻE D.A. KIJÓW 15:15 36Int [PORT] 16:50 Int [LUCE]
    17:50 5i7Int [MIAB] 20:05 6Int [ZL39]
    20:45 BbInt [KTTS]    
ZDOŁBUNÓW ŁUCK 09:50 Int [Z108] 15:30 Int [Z108]
             
OZNACZENIA KURSÓW
             
[APRZ] - kurs firmy AKKORD - PLUS Spółka z o.o. Rzeszów
[BIŁ] - kurs firmy PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.
[BRLT] - kurs firmy LUCKY TRAVEL UA. Spółka z o.o.
[K017] - kurs firmy MĄDELTRANS Jerzy Mądel Pogórska Wola
[KRFT] - kurs firmy FORTUNA TOUR SP.Z O.O.
[KRJL] - kurs firmy Jacek Legendziewicz Jordan Group Kraków
[KRMM] - kurs firmy IDEAL TRAVEL Maria Myrna S.j. Kraków
[KTTS] - kurs firmy P.P.H.U. TRANS-SERVICE Sp. z o.o. Katowice
[LLA] - kurs firmy Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.
[LLRB] - kurs firmy LUX-REISEN BIS Sp. z o.o.
[LOLR] - kurs firmy Lux-Reisen Sp. z o.o. Łódź
[LUCE] - kurs firmy COMFORT EXPRESS POLSKA Sp. z o.o.
[LUPT] - kurs firmy PAS - TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
[MIAB] - kurs firmy Biuro Usług Handlowych "AGAT" Andrzej Bartoszek Mikulin
[MIXT] - kurs firmy MIX TRANSPORT Sp. z o.o.
[NTAS] - kurs firmy Agnieszka Sieracka Natalin
[OPSD] - kurs firmy Sindbad Sp. z o.o. Opole
[OSBP] - kurs firmy Biuro Podróży "EUROTRANS" Ostrowiec Świętokrzyski
[PJIH] - kurs firmy Usługi Przewozowe Iwona Hunkiewicz Poraj
[POKB] - kurs firmy Kaczyński BUS Sp. z o.o. Poznań
[PORT] - kurs firmy TOMASZ PORĘBNY / BIS LUBLIN
[PRZE] - kurs firmy PKS Przemyśl Sp. z o.o.
[RTKL] - kurs firmy TKL Polski Transport Osobowy Sp. z o.o.
[RZKT] - kurs firmy KRESY TUR Sp. z o.o. Rzeszów
[TUAW] - kurs firmy PHU AGA TRAVEL Agnieszka Wszędybył Tuliszków
[USET] - kurs firmy AD Euro-Trans Biuro Podróży Andrzej Depta Ustka
[WAOP] - kurs firmy OPENLINE Sp.z o.o. V.Khimchuk Warszawa
[WAR] - kurs firmy PKS w Warszawie S.A. / BIS LUBLIN
[WAR] - kurs firmy PKS w Warszawie S.A.
[WELP] - kurs firmy ECOLINES POLSKA SP. Z O.O. Warszawa
[WITB] - kurs firmy I Travel Bus Sp. z o. o
[WLPT] - kurs firmy LEON POL TRANS Spółka z o.o. Warszawa
[WRPT] - kurs firmy P-TRANS Sp. z o.o. Warszawa
[WSHP] - kurs firmy Souter Holdings Poland Sp. z o.o. Warszawa
[WTPT] - kurs firmy TER PAS TRANS Sp. z o.o.
[WWAK] - kurs firmy KANTOL Anatolii Kantor
[WWNB] - kurs firmy NADIYA BUS SPÓŁKA Z O.O.
[Z101] - kurs firmy PAWŁOWSKI IGOR PETROWICZ
[Z103] - kurs firmy IP,,OSTAPA V.M."
[Z104] - kurs firmy FOP OPANASENKO SERGII OLEKSANDROWYCZ
[Z107] - kurs firmy TOW "SIS"
[Z108] - kurs firmy PEREWEZENNA MOSHKOVSKYI PETRO
[Z109] - kurs firmy UAB "VLASAVA"
[Z112] - kurs firmy TZOV ,,ASKUKTRANS"
[Z113] - kurs firmy TOW P-TRANS
[Z114] - kurs firmy MUSTANG TRANS SP. Z O.O.
[ZEWE] - kurs firmy EWE - TRANS SP. z o.o. Zamość
[ZL08] - kurs firmy TARNOPOL/PKS SOKOŁÓW PODL.
[ZL12] - kurs firmy OAO BRZESKIJ AUTOBUSOWY PARK
[ZL18] - kurs firmy PAT LWOWSKIE ATP 14630
[ZL21] - kurs firmy FERENS I KAMPANY
[ZL22] - kurs firmy PRYWATNY PRZEDSIĘBIORCA KONONCZUK WASYL
[ZL23] - kurs firmy Tz OW ,,ZACHODNI AWTOLINII"
[ZL27] - kurs firmy PRYWATNY PRZEDSIĘBIORCA MYKHALUS L.A. I KAMPANY
[ZL36] - kurs firmy OSA VOLUNTAVTOTRANS
[ZL39] - kurs firmy TOW<>
[ZL40] - kurs firmy TZOW ,,GJUNSEL"
[ZL45] - kurs firmy MELNIK OKSANA TARASIWNA
[ZL58] - kurs firmy MOSTYKA WALENTIJ KORNIŁOWICZ
[ZL90] - kurs firmy ORION-AWTO
[ZL92] - kurs firmy SMILSKYI MYKHAILO MYKHAILOVYCH
[ZL94] - kurs firmy KOLIADA OLEKSANDR GEORGIJOWIC
[ZL97] - kurs firmy SAVCHENKO GRYGORII IWANOWICZ
[ZL99] - kurs firmy SZUBA VADYM FIEDOROWICZ
- - Kursuje w określone dni
,w' - Nie kursuje w Wielkanocne Święta Prawosławne
. - Kursuje w wybrane dni
.x. - Nie kursuje 27.XII. i wtorek po Wielkanocy
:U: - Nie kursuje :25,26.XII.;1,2,7,8.I.
^ - kurs ekspresowy
  - Kursuje przemiennie z innymi Przewoźnikami
1 - kursuje w poniedziałki
1-2 - Kursuje w poniedziałek i wtorek
1i5 - Kursuje w poniedziałki i piątki
1i6 - Kursuje w poniedziałki i soboty
2 - kursuje we wtorki
2-4 - kursuje od wtorku do czwartku
246 - kursuje we wtorki, czwartki, soboty
247 - kursuje we wtorki, czwartki i niedziele
2i4 - Kursuje we wtorki i czwartki
2i5 - kursuje we wtorki i piątki
3 - kursuje w środy
3-1 - Nie kursuje we wtorki
4 - kursuje w czwartki
4-2 - Nie kursuje w środy
5 - kursuje w piątki
5-1 - Kursuje piątek,sobota,niedziela,poniedziałek
5-3 - Nie kursuje w czwartki
5-6 - kursuje w piątki i soboty
5i7 - kursuje w piatki i niedziele
6 - kursuje w soboty
6i7 - Kursuje w soboty i niedziele
7 - Kursuje w niedziele
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
B - Kursuje codziennie oprócz sobót
b - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
BN - Nie kursuje 25.XII,26.XII;1.I.;7.I.;8.I.
c$ - Nie kursuje w dniu 1 listopada
ć - nie kursuje 25,26 XII, 1,2 I i dwa dni Wielkanocy
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
g - nie kursuje 24 XII
h - nie kursuje 24 XII i w Wielką Sobotę
Int - KURS MIĘDZYNARODOWY ->ZAKAZ ZABIERANIA PASAŻERÓW W PODRÓŻ PO POLSCE - SZCZEGÓŁY W BIURZE
    AURA
j - nie kursuje 27 XII
l - nie kursuje w dniu 31.XII
LT - Kursuje w określone dni - inf. w biurze AURA
ł - nie kursuje 2 I
m - nie kursuje 24 i 31 XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
ND - Kursuje w nieparzyste dni miesiąca
no - Kursuje w wyznaczone dni, przemiennie z innym Przewoźnikiem
od - Kursuje w wyznaczone dni, przemiennie z innym Przewoźnikiem
P - kurs pośpieszny
p - Kursy przemienne
pp - Kursy przemienne
TK - Nie kursuje 6.I.
-u- - Nie kursuje polskie i ukraińskie Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc
             
 
             
12:00 - kursy pospieszne
12:00 - kursy ekspresowe
Goganet