LUBLIN Dworzec Główny – ODJAZDY

                       
  Rozkład ważny od: 29.06.2020
                       
LUBLIN Dw.Gł.PKS, al.Tysiacl.6
                       
ROZKŁAD ODJAZDÓW Wszystkie stanowiska
                       
KIERUNEK przez Godziny odjazdu
BELGIA   07:30 0 36Int [OPSD] 10:45 0 6Int [OPSD]      
BIAŁA PODLASKA D.A. Kock 13:00 13 Vna [LUGS] 14:45 13 VE [LUGS]      
    Radzyń Podlaski                  
BIAŁA PODLASKA D.A.-PL. WOJ.PO Radzyń Podlaski 16:30 13 d            
    Międzyrzec Podlaski                  
BIAŁA PODLASKA ul. Żeromskiego Kock 07:00 13 Edc$h [OSKJ] 07:20 13 dV [KCKR] 10:20 13 dc$V [OSKJ]
  Radzyń Podlaski 11:00 13 dc$nD [OSKJ] 11:50 13 dc$mV [OSKJ] 12:50 13 dV [KCKR]
    13:42 13 Dc$lV [OSKJ] 18:17 13 dc$nV [OSKJ]      
BIAŁA PODLASKA ul. Żeromskiego Parczew 06:51 14 dĄV [LUMG] 16:40 14 Dned [OSKJ]      
    Wisznice                  
BIAŁKA II Kijany 07:20 16 D [ROLS] 08:05 16 67d [ROLS] 13:10 16 E7c$d [ROLS]
  Ostrów Lubelski 16:05 16 E7d [ROLS]            
BIAŁYSTOK D.A. Łosice 08:30 10 anP [MWSK] 16:00 10 anP [MWSK]      
    Bielsk Podlaski                  
BODUSZYN - BODUSZYN I Dys 06:15 25 D [BKBD] 07:25 25 D [BKBD] 08:36 26 D [BKBD]
  Ludwinów 12:15 25 D [BKBD] 15:36 25 D [BKBD] 17:30 25 D [BKBD]
BORYSPOL RÓWNE 21:50 0 Int [WWNB]            
BRZEŹNICA KSIĄŻĘCA I Niemce 07:29 21 d [BKBD] 19:30 21 dn [BKBD]      
    Lubartów                  
BRZOSTÓWKA II Kijany 15:45 16 Dn [ROLS]            
    Rozkopaczew                  
BUSKO ZDRÓJ,ul.Waryńskiego-MDA Sandomierz 08:35 1 dnP [LUBB]            
    Połaniec                  
BYSTRZYCA Długie 07:50 19 6i7di$ [LUBJ] 14:30 19 6i7di$ [LUBJ]      
CHEŁM D.A.PKS Siedliszcze 20:40 20 dnV [CHE]            
CHERSOŃ TARNOPOL 01:10 0 36Int [WABE] 14:10 0 pnbInt [ZL90]      
CHMIELNICKI ŁUCK 20:25 0 dn.x.Int [LUPT]            
CZEMIERNIKI 1253L/03 Szczekarków 07:20 22 Edc$n [OSKJ] 12:05 22 Ddc$ [OSKJ] 13:48 22 Dc$ [OSKJ]
    Ostrówek-Kolonia                  
CZERKASY RÓWNE 16:50 0 Int [WWNB]            
CZERNIOWCE KOŁOMYJA 20:20 0 Int [MIAB]            
DĘBICA II Lubartów 16:15 22 Ec$ [OSKJ]            
    Tarkawica                  
DYS - GAJOWA 01/02 Nasutów 12:20 26 D [BKBD]            
    Pólko                  
DZIUCHÓW Długie 10:25 19 Ad [LUBJ] 15:45 19 Ad [LUBJ]      
FRANCJA   07:30 0 36Int [OPSD] 10:45 0 6Int [OPSD]      
GDAŃSK, D.A.PKS, UL.3 MAJA Ostróda 20:30 3 an4P [SDKE]            
    Elbląg                  
GRÓDEK k/HRUBIESZOWA Chełm 08:00 15 bV [HRAK] 09:25 15 bV [HRAK] 15:10 15 bV [HRAK]
  Hrubieszów 16:30 15 bV [HRAK]            
HISZPANIA   07:30 0 36Int [OPSD]            
HOLANDIA   07:30 0 36Int [OPSD]            
HORYNIEC ZDRÓJ, AL.PRZYJAŹNI Biłgoraj 14:55 3 dhV [BIŁ]            
    Lubaczów                  
HRUBIESZÓW ul.Piłs.57 BELWEDER   11:30 15 DV [HRKB] 12:30 15 DV [HRKB] 13:45 15 b6V [HRKB]
    18:00 15 bhV [HRKB]            
HRUBIESZÓW ul.Piłs.57 BELWEDER Wojsławice 10:00 15 DV [HRKB] 14:45 15 DV [HRKB]      
    Uchanie                  
JÓZEFÓW N/WISŁĄ Godów 13:30 5 D [KKAW]            
    Granice                  
KATOWICE UL.MICKIEWICZA 01 Kraśnik 16:00 1 7i1dnQ [KRAS]            
    Kielce                  
KATOWICE UL.P.SKARGI PARKING Kraśnik 08:10 1 dnP [LUOB]            
    Ożarów                  
KIJÓW SARNY 01:40 0 Int [POKB] 17:50 0 4-2Int [POKB]      
KOCK pl Jabłonowskiej 19-P18 Niemce 06:25 21 D [KOMK] 14:55 21 D [KOMK]      
    Lubartów                  
KRAKÓW BOSACKA 18 - RDA Radom 05:00 3 bP [LUAW] 06:02 1 b5i7P [LBLB] 09:02 1 b1457P [LBLB]
  Kielce 10:42 3 bgP [LUAW]            
KRAKÓW BOSACKA 18 - RDA Sandomierz 05:40 1 V.1dhP [MWSK]            
    Połaniec                  
KRAKÓW RDA Kraśnik 10:00 7 dnV [CHE]            
    Sandomierz                  
KRĘPIEC Świdnik 07:09 18 DXI16 [TEGT] 08:24 18 DXI1 [TEGT] 11:15 18 DXI1 [TEGT]
    13:35 18 DXI16 [TEGT] 14:15 18 DXI1 [TEGT] 15:58 18 DXI16 [TEGT]
    18:15 18 DXI1 [TEGT] 21:20 18 DXI1 [TEGT]      
KRZYWY RÓG KIJÓW 20:00 0 Int [MIAB]            
LUBARTÓW - OŚ.KOPER/LISÓW Niemce 05:30 24 Dh [LBTN] 06:02 23 E [KAMA] 06:20 23 D [KAMA]
    06:35 23 D [KAMA] 06:55 23 6 [KAMA] 07:05 24 D [WNJS]
    07:15 24 Dh [LBTN] 08:05 23 6i7 [KAMA] 08:10 24 A [RAGO]
    08:20 23 D [KAMA] 08:40 24 Dh [LBTN] 08:50 23 D [KAMA]
    09:00 23 6 [KAMA] 09:30 24 D [KNBK] 10:05 23 6i7 [KAMA]
    10:05 24 D [WNJS] 10:10 24 AC [RAGO] 10:15 23 D [KAMA]
    10:40 24 A [RAGO] 10:55 23 6 [KAMA] 10:55 24 Dh [LBTN]
    11:10 24 D [WNJS] 11:30 23 D [KAMA] 11:40 24 A [RAGO]
    11:47 23 D [KAMA] 12:00 23 i$ [KAMA] 12:25 23 D [KAMA]
    12:45 23 6 [KAMA] 12:45 24 A [RAGO] 13:20 23 D [KAMA]
    13:40 23 D [KAMA] 14:05 23 C [KAMA] 14:15 24 D [WNJS]
    14:30 23 D [KAMA] 15:02 23 D [KAMA] 15:15 23 6 [KAMA]
    15:20 24 Dh [LBTN] 15:50 23 D [KAMA] 16:03 23 6i7 [KAMA]
    16:20 23 D [KAMA] 16:30 24 D [WNJS] 16:55 23 6 [KAMA]
    16:55 24 Dh [LBTN] 17:30 23 D [KAMA] 17:35 23 D [KAMA]
    18:05 23 D [KAMA] 18:15 23 6i7 [KAMA] 18:35 24 A [RAGO]
    19:00 23 6 [KAMA] 19:15 24 AC [RAGO] 19:25 23 D [KAMA]
    19:50 23 C [KAMA] 20:15 23 D [KAMA] 20:39 23 D [KAMA]
    21:15 23 D [KAMA] 22:15 23 D [KAMA]      
LUBARTÓW CPN Niemce 14:17 21 D [KNBK]            
    Lubartów                  
LUBARTÓW,ul. Rynek I - Centrum Niemce 16:03 24 D [LBHM]            
LUBARTÓW. Słow.skrz.z Wierz Niemce 13:05 24 D [BBMM]            
ŁĘCZNA ul. Wierzbowa   05:39 4 DV.2 [LCTB] 05:53 4 6V.2 [LCTB] 06:04 4 DV.2 [LCTB]
    06:29 4 E [LCTB] 07:02 4 DV.2 [LCTB] 07:19 4 DV.2 [LCTB]
    07:26 4 6i7i$d [LCTB] 07:49 4 EV.2 [LCTB] 08:18 4 DV.2 [LCTB]
    08:30 4 6i$ [LCTB] 08:43 4 Dbi$ [LCTB] 09:10 4 DV.2 [LCTB]
    09:30 4 bV.2 [LCTB] 10:00 4 DbV.2 [LCTB] 10:28 4 DbV.2 [LCTB]
    10:35 4 6 [LCTB] 10:55 4 D [LCTB] 11:18 4 bi$ [LCTB]
    11:51 4 Di$ [LCTB] 12:20 4 E [LCTB] 13:02 4 DV.2 [LCTB]
    13:15 4 6i7 [LCTB] 13:25 4 DV.2 [LCTB] 13:45 4 SV.2 [LCTB]
    13:55 4 D [LCTB] 14:20 4 E [LCTB] 14:50 4 DV.2 [LCTB]
    15:07 4 E [LCTB] 15:29 4 7i$ [LCTB] 15:41 4 DV.2 [LCTB]
    16:00 4 DV.2 [LCTB] 16:04 4 Di$b [LCTB] 16:10 4 b6 [LCTB]
    16:30 4 DV.2 [LCTB] 16:55 4 D [LCTB] 17:13 4 6bi$ [LCTB]
    17:18 4 Bb [LCTB] 18:00 4 Dgi$ [LCTB] 18:15 4 6g [LCTB]
    18:25 4 Dgb [LCTB] 18:53 4 DV.2g [LCTB] 19:25 4 bg [LCTB]
    20:15 4 DV.2g [LCTB] 20:55 4 bm7 [LCTB] 21:30 4 EV.2m [LCTB]
    22:20 4 Dm [LCTB]            
ŁĘCZNA, UL.NADWIEPRZAŃSKA 8/9   06:36 6 D [LCWP] 07:20 6 D [LCWP] 09:20 6 D [LCWP]
    10:37 6 D [LCWP] 11:28 6 D [LCWP] 12:27 6 D [LCWP]
    14:27 6 D [LCWP] 15:16 6 D [LCWP] 16:40 6 D [LCWP]
    17:23 6 D [LCWP]            
ŁÓDŹ D.A.ŁÓDŹ KALISKA Radom 10:00 1 chPRpP [LOKP] 10:00 1 chRPpP [RTKM] 14:00 1 cKPP [LOKP]
  Tomaszów Mazowiecki 14:00 1 cMKP [RTKM] 15:30 1 bP [MBBT]      
ŁUCK Dorohusk 12:45 0 Int [ZL38] 13:40 0 Int [ZL23]      
ŁUCK KOWEL 10:00 0 Int [ZL23] 10:20 0 BN.x.Int [ZL27]      
ŁUKÓW D.A. Kock 12:40 8 EnV [ŁUK]            
    Adamów                  
ŁUKÓW ul. Międzyrzecka (Tesco) Kock 06:42 9 D [CIKK] 09:02 9 E [LUOB] 10:05 9 dni$V [LBJF]
  Wojcieszków 10:28 9 D [CIKK] 13:13 9 B [CIKK] 15:32 9 i$TKd [LUOB]
    17:12 9 Dn [CIKK] 18:00 9 dni$V [LBJF] 20:02 9 i$TKdn [LUOB]
MEDYKA; CENTRUM HANDLOWE Biłgoraj 10:30 1 dĄ**P [BIŁ]            
    Jarosław                  
MUSZYNA RYNEK Sandomierz 07:00 1 dnP [LUBB]            
    Nowy Sącz                  
NIEMCE /SKLEP/ Ciecierzyn 06:30 21 D [BKBD] 07:10 21 D [BKBD] 08:33 21 D [BKBD]
    12:20 21 D [BKBD] 14:25 21 D [BKBD] 15:29 21 D [BKBD]
NIEMCY   10:45 0 136Int [OPSD]            
OBROWIEC k/HRUBIESZOWA Hrubieszów 15:30 15 ElP [PJIH] 18:15 15 dP [PJIH] 21:30 15 agP [PJIH]
OSÓWKA I Niemce 07:40 25 D6 [BKBD] 09:40 24 D [BKBD] 11:55 24 D6di$ [BKBD]
  Krasienin-Kolonia 15:15 25 D6di$ [BKBD] 17:15 25 D6di$ [BKBD]      
OSTROWIEC ŚW. / D.A./ UL.ŻABIA Annopol 19:20 7 Vbin [OSTŚ]            
    Ożarów                  
OSTRÓW LUBELSKI Rogóźno 07:15 16 DZ6V [ROLS] 09:50 16 EV [ROLS] 13:32 16 EV [ROLS]
  Głębokie 16:50 16 EV [ROLS]            
PARCZEW UL.HARCERSKA Działyń 06:25 14 dDV [LUMG] 08:30 14 DdV [LDPN] 12:10 14 DdV [LDPN]
PARCZEW UL.HARCERSKA Działyń 05:35 14 DV [LDPN]            
    Milanów                  
PAWLOGRAD KIJÓW 17:20 0 Int [Z101]            
POLAŃCZYK (ul. Zdrojowa) P -04 Nisko 07:00 11 aWWP [OLTJ] 07:00 11 aWwP [OLTJ]      
    Jasionka                  
PRZEMYŚL,Ul.Czarnieckiego Biłgoraj 06:00 2 1i56Fd [LBWW] 10:10 2 EdgV [PRJH] 14:40 2 4i5Nmb [LBWW]
  Jarosław 17:20 2 5Qg [PRJH]            
PRZEMYŚL,UL.SPORTOWA PRZYCH. Przeworsk 18:15 2 Anwz [TBHK] 20:15 2 Bnwz [TBHK]      
PUŁAWY D.A. Garbów 05:40 2 D [RAGO] 07:45 2 D [RAGO] 14:20 2 D [RAGO]
    Kurów                  
RADAWIEC - LOTNISKO Konopnica 05:30 6 D [LLA] 07:30 6 D [LLA] 12:00 6 D [LLA]
  Marynin 16:00 6 D [LLA]            
RADOM D.A.,UL.BELINY-PRAŻMOWSK Puławy 05:55 1 bV [MWSK] 07:30 1 bV [MWSK] 12:02 1 bnV [MWSK]
  Zwoleń 13:27 1 bnV [MWSK] 15:00 1 bnV [MWSK] 18:20 1 bnV [MWSK]
RADZYŃ PODLASKI ul. Lubelska 2 Szczekarków 08:52 22 Dc$ [OSKJ]            
    Ostrówek-Kolonia                  
RÓWNE SARNY 01:05 0 Int [WWNB]            
RUDKA KOZŁOWIECKA Ciecierzyn 06:05 25 D [BKBD] 15:37 26 D [BKBD] 16:48 25 D [BKBD]
    Wola Niemiecka                  
RUDKA KOZŁOWIECKA III Dys 08:13 26 D [BKBD]            
    Pólko                  
RZESZÓW ul. Kasprowicza D.A. Nisko 05:50 11 DdzV [GKMC] 10:00 11 DzdV [GKMC] 12:00 11 67dV [GKMC]
  Kamień 15:15 11 E7dV [GKMC] 18:05 11 DzdV [GKMC]      
SANOK UL.LIPIŃSKIEGO (SZKOŁA) Nisko 13:40 11 EiP [OLTJ] 16:45 11 amP [OLTJ]      
    Jasionka                  
Siedlce PKP - PLAC ZDANOWSKIEG Kock 07:05 9 di$TKV [LUOB] 12:27 9 dni$V [LUOB]      
    Łuków                  
SIEWIERODONIECK CHARKÓW 14:40 0 pInt [BRLT]            
STALOWA WOLA(OKUL.PARKING) Olbięcin 07:20 11 cV [KPWB] 09:40 11 cV [KPWB] 14:55 11 cV [KPWB]
  Zaklików 18:15 11 chV [KPWB]            
STRUMIWKA ŁUCK 15:30 0 Int [Z108]            
ŚWIDNIK ; UL.KUSOCIŃSKIEGO Lublin 06:36 19 D [SWFS] 07:20 19 D [SWFS] 08:35 19 D [SWFS]
    09:40 19 E [SWFS] 10:55 19 D [SWFS] 11:35 19 E [SWFS]
    12:35 19 E [SWFS] 13:15 19 D [SWFS] 13:55 19 E [SWFS]
    14:35 19 D [SWFS] 15:35 19 E [SWFS] 16:55 19 D [SWFS]
    17:55 19 D [SWFS] 19:00 19 D [SWFS]      
ŚWIDNIK Okulickiego przy targu   07:30 18 D [TEGT] 09:05 18 6 [TEGT] 10:45 18 6 [TEGT]
    12:25 18 D6 [TEGT] 17:25 18 D [TEGT]      
ŚWIDNIK ul. Kosynierów   05:40 18 DXI16 [TEGT] 09:58 18 D [TEGT] 19:25 18 DXI1 [TEGT]
TARKAWICA II Lubartów 18:11 22 Dnc$ [OSKJ]            
    Tarkawica                  
TARNOPOL DUBNO 15:55 0 Int [ZL22]            
TERESPOL -CZERWONEGO KRZYŻA Włodawa 15:30 5 VD [MWSK]            
    Sławatycze                  
TERESPOL DW.KOL.(ul. Janowska) Radzyń Podlaski 16:30 13 dV [LUGS]            
    Biała Podlaska                  
TIACZIW STRYJ 23:50 0 Int [WITB]            
TOMASZÓW LUB, UL. ARMII KRAJOW   09:50 15 dEV [TLKH] 14:30 15 dc$V [TLKH] 17:25 15 dEV [TLKH]
    19:10 15 dc$V [TLKH]            
UMAŃ TARNOPOL 23:00 0 Int [KRFT]            
USTKA,PORTOWA/PĘTLA Słupsk 20:45 2 naniP [BDZB]            
USTRZYKI DOLNE( RYNEK -ST.PRAW Rzeszów 10:30 11 Pb [OLTJ]            
    Sanok                  
WARSZAWA METRO   10:50 0 1 [WSHP] 14:00 0 2-7B [WSHP] 17:15 0 3-1B [WSHP]
WARSZAWA- Pl.-Defilad 1 - PKiN   03:52 0 dc$P [PJIH] 08:21 0 Ec$P [PJIH] 11:35 0 dP [PJIH]
    14:54 0 agP [PJIH] 18:47 0 a7P [PJIH]      
WARSZAWA, DA ZACHODNI Ryki 15:25 0 anBP [BIŁ]            
WIELKA BRYTANIA   07:30 0 36Int [OPSD]            
WINNICA RÓWNE 17:30 0 Int [KRJL]            
WINNICA TARNOPOL 01:40 0 23Int [RZLO]            
WISZNICE.1 Działyń 14:35 14 dnDV [LUMG]            
    Parczew                  
WŁADYSŁAWOWO, DA, ul.Towarowa Warszawa 22:50 3 B*P [LUAW]            
WROCŁAW,ul. Joannitów "Dawida" Zwoleń 06:21 1 Phb4i5 [LBWW] 20:28 1 Pna7 [LBWW]      
    Radom                  
ZAKOPANE UL.CHRAMCÓWKI PL. PKP Kraśnik 05:20 3 bgP [LUAW]            
    Tarnów                  
ZAMOŚĆ DA.ul.Hrubieszowska Krasnystaw 05:15 15 naniP [BDZB]            
ZWINOGRÓDKA LWÓW 00:40 0 2i6Int [ZVEN]            
    KIJÓW                  
                       
OZNACZENIA KURSÓW
                       
[BBMM] - kurs firmy Usługi Transportowe Matyjaszczyk Marek Brzeźnica Bych.
[BDZB] - kurs firmy P.W. ZBYSZKO Zbigniew Brzuś Bodaczów
[BIŁ] - kurs firmy PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.
[BKBD] - kurs firmy T. P. M. D. Bogumiła Daszczyk Brzeźnica Książęca Kol.
[BRLT] - kurs firmy LUCKY TRAVEL UA. Spółka z o.o.
[CHE] - kurs firmy PKS Chełm Sp. z o.o.
[CIKK] - kurs firmy Krzysztof Kołacz Usługi Transportowe Ciecierzyn
[GKMC] - kurs firmy MARCEL SP.Z O.O. SPÓŁKA KONANDYTOWA Rzeszów
[HRAK] - kurs firmy RUMCAJS Agnieszka Kaczanowska Usługi Przewozowe
[HRKB] - kurs firmy Usługi Przewozowe "KAZAN BUS" Edyta Kazan Hrubieszów
[KAMA] - kurs firmy KAMA s.c. Lubartów
[KCKR] - kurs firmy Zarobkowy Przewóz Osób Kazimierz Chabros Kurów
[KKAW] - kurs firmy Firma Przewozowa Artur Walczak Kraśnik
[KNBK] - kurs firmy Transport Pasażerski Kowalczyk Bogdan Katarzyn
[KOMK] - kurs firmy Transport Osobowy i Towarowy, Michał Kucio Kock
[KPWB] - kurs firmy Wira-Bus U.T. Paweł Wiracki Kraczewice Prywatne
[KRAS] - kurs firmy Firma Przewozowa As-1 s.j. Skorupski Kraśnik
[KRFT] - kurs firmy FORTUNA TOUR SP.Z O.O.
[KRJL] - kurs firmy Jacek Legendziewicz Jordan Group Kraków
[LBHM] - kurs firmy Usługi Transportowe Helena Malesa Lubartów
[LBJF] - kurs firmy Usługowy Przewóz Osób Filipek Janusz Lublin
[LBLB] - kurs firmy Leszek Wójtowicz Lublin
[LBTN] - kurs firmy Usługi Transport Osobowy Tadeusz Nizioł Lubartów
[LBWW] - kurs firmy EXPRESSBUS L. Wójtowicz, E. Wójtowicz-Pawlak s.c
[LCTB] - kurs firmy Łęcz Trans Blacha Sp.J. Łęczna
[LCWP] - kurs firmy Samochodowe Usługi Transportowe Wiesław Piątek Łęczna
[LDPN] - kurs firmy Dorota Prażmo-Nowicka AUTOMONIL-PLUS
[LLA] - kurs firmy Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.
[LOKP] - kurs firmy Firma Przewozowa "Paratex" Krzysztof Parat Łódź
[LUAW] - kurs firmy BP TOUR Sp. z o.o.
[LUBB] - kurs firmy SOFTY Handel Usługi Transport Grzegorz Bartnik Lublin
[LUBJ] - kurs firmy Brodzik Jerzy ALBATROS Międzyn. i Kraj. Przewóz Osób
[LUGS] - kurs firmy Garden Service Jacek Przybysz Świdnik
[LUMG] - kurs firmy TRANS-BUS Marian Gąsik Lublin
[LUOB] - kurs firmy Omega-Bus Bogdan Bartnik Lublin
[LUPT] - kurs firmy PAS - TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
[ŁUK] - kurs firmy PKS w Łukowie S.A.
[MBBT] - kurs firmy Firma Usługowo Handlowa BUS -TRANS
[MIAB] - kurs firmy Biuro Usług Handlowych "AGAT" Andrzej Bartoszek Mikulin
[MWSK] - kurs firmy SINBUS Sławomir Krasa Michów
[OLTJ] - kurs firmy Krajowy Przewóz Osób Jędrej Tadeusz Opole Lubelskie
[OPSD] - kurs firmy Sindbad Sp. z o.o. Opole
[OSKJ] - kurs firmy UP PO Kostrzewa Jerzy Ostrówek
[OSTŚ] - kurs firmy PKS w Ostrowcu Świętokrzyskim S.A.
[PJIH] - kurs firmy Usługi Przewozowe Iwona Hunkiewicz Poraj
[POKB] - kurs firmy Kaczyński BUS Sp. z o.o. Poznań
[PRJH] - kurs firmy Biuro Usług Turystycznych Józef Hajduk Przemyśl
[RAGO] - kurs firmy RAGO Sp. z o.o. Jeziorzany
[ROLS] - kurs firmy Usługi Transportowe Leszek Smyk Rozkopaczew
[RTKM] - kurs firmy Regio Travel Kamiński Maciej Łódź
[RZLO] - kurs firmy LOGO - TRANS Sp. z o.o.
[SDKE] - kurs firmy PUH KEWIN Przewozy Pasażerskie Siedliszcze
[SWFS] - kurs firmy PUT "FREMIKS" s.c. Jacek i Marcelina Frelas Świdnik
[TBHK] - kurs firmy TRANS-BUS Hubert Kłos Kańczuga
[TEGT] - kurs firmy TONY EKSPRES Gorzel Tomasz Krępiec
[TLKH] - kurs firmy Firma Transportowa "KONBO" Konrad Hasiuk Tomaszów Lub
[WABE] - kurs firmy BETELGEIZE SPÓŁKA Z O.O.
[WITB] - kurs firmy I Travel Bus Sp. z o. o
[WNJS] - kurs firmy Lubatur Przewozy Pasażersko-Turystycz. Siwek Jerzy
[WSHP] - kurs firmy Souter Holdings Poland Sp. z o.o. Warszawa
[WWNB] - kurs firmy NADIYA BUS SPÓŁKA Z O.O.
[Z101] - kurs firmy PAWŁOWSKI IGOR PETROWICZ
[Z108] - kurs firmy PEREWEZENNA MOSHKOVSKYI PETRO
[ZL22] - kurs firmy PRYWATNY PRZEDSIĘBIORCA KONONCZUK WASYL
[ZL23] - kurs firmy Tz OW ,,ZACHODNI AWTOLINII"
[ZL27] - kurs firmy PRYWATNY PRZEDSIĘBIORCA MYKHALUS L.A. I KAMPANY
[ZL38] - kurs firmy TZOW ,,ELIT PAS TRANS"
[ZL90] - kurs firmy ORION-AWTO
[ZVEN] - kurs firmy ZVENTRANS Spółka z o. o.
** - W Biłgoraju D.A. może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
.x. - Nie kursuje 27.XII. i wtorek po Wielkanocy
  - Nie kursuje w BożeCiało i piątek po Bożym Ciele
- Kurs docelowy do Terespola
  - Nie kursuje:31.12;01.01;06.01;07.01;08.01;18.01;19.01.
1 - kursuje w poniedziałki
1i5 - Kursuje w poniedziałki i piątki
2 - kursuje we wtorki
2-7 - Nie kursuje w poniedziałki
2i6 - kursuje we wtorki i soboty
3 - kursuje w środy
3-1 - Nie kursuje we wtorki
4 - kursuje w czwartki
4-2 - Nie kursuje w środy
457 - Kursuje w czwartki, piątki i niedziele
4i5 - Kursuje w czwartki i piątki
5 - kursuje w piątki
5i7 - kursuje w piatki i niedziele
6 - kursuje w soboty
6i7 - Kursuje w soboty i niedziele
7 - Kursuje w niedziele
7i1 - Kursuje w niedziele i poniedziałki
A - kursuje od poniedziałku do piątku
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
Ą - nie kursuje w niedzielę
B - Kursuje codziennie oprócz sobót
b - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
B* - Kursuje od 1 czerwca do 30 września
BN - Nie kursuje 25.XII,26.XII;1.I.;7.I.;8.I.
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
c - Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
c$ - Nie kursuje w dniu 1 listopada
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e - Nie kursuje w okresie ferii letnich
F - Kursuje dodatkowo 24.XII., 27.XII., 31.XII, 2.I. oraz wtorek po Świętach Wielkanocnych
g - nie kursuje 24 XII
h - nie kursuje 24 XII i w Wielką Sobotę
i - nie kursuje w dniu 26.XII
i$ - nie kursuje: 6.I.;1 i 3 .V.; 15 .VIII, ;1 i 11 .XI.;,Boże Ciało
Int - KURS MIĘDZYNARODOWY ->ZAKAZ ZABIERANIA PASAŻERÓW W PODRÓŻ PO POLSCE - SZCZEGÓŁY W BIURZE AURA
KP - PARATEX/REGIO
l - nie kursuje w dniu 31.XII
m - nie kursuje 24 i 31 XII
MK - REGIO TRAVEL/PARATEX
N - Kursuje 26 grudnia, 2 stycznia i w Poniedziałek Wielkanocny
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
na - Nie kursuje w Wielki Piątek, Wielką Sobotę, 23, 24 i 31 grudzień
P - kurs pośpieszny
p - Kursy przemienne
PRp - PODWÓJNA OBSŁUGA LINII PARATEX/REGIO
Q - Kursuje 30.IV.,środę przed Bożym Ciałem, 14.VIII., 31.X.
RPp - PODWÓJNA OBSŁUGA LINII REGIO/PARATEX
S - kursuje w dni nauki szkolnej
TK - Nie kursuje 6.I.
V - kurs przyspieszony
V.1 - Nie kursuje 1-go maja
V.2 - Nie kursuje 2 maja
w - nie kursuje w Boże Ciało
Ww - Kursuje od 01.10. do 30.04.
WW - Z zajazdem do Soliny kursuje od 01.05. do 30.09.
XI1 - Kursuje 1.XI.
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
Z6 - Kursuje od 01.V. do 30.IX.
                       
 
                       
12:00 - kursy przyspieszone
12:00 - kursy pospieszne
12:00 - kursy ekspresowe

 

 

Goganet