LUBLIN Dworzec Główny – ODJAZDY

 

 

                       
  Rozkład ważny od: 04.06.2021
                       
LUBLIN Dw.Gł.PKS, al.Tysiacl.6
                       
ROZKŁAD ODJAZDÓW Wszystkie stanowiska
                       
KIERUNEK przez Godziny odjazdu
BELGIA   10:45 0 2+ŚInt [1141]            
BERDIANSK TARNOPOL 18:20 0 ppV.2Int [3831]            
    CHERSOŃ                  
BERLIN Świecko 12:00 0 2-7Int [4517]            
BIAŁA CERKIEW ŁUCK 04:45 0 NDInt [9008]            
    KIJÓW                  
BIAŁA PODLASKA D.A. Kock 13:00 13 Vna [2105] 14:45 13 VE [2105]      
    Radzyń Podlaski                  
BIAŁA PODLASKA D.A.-PL. WOJ.PO Radzyń Podlaski 16:30 13 d            
    Międzyrzec Podlaski                  
BIAŁA PODLASKA ul. Żeromskiego Kock 07:00 13 Edhc$ [869] 07:20 13 dV [3306] 10:20 13 Adc$V [869]
  Radzyń Podlaski 10:40 13 AdV [3306] 11:00 13 6i7dnV [869] 11:25 13 1-4dnc$ [869]
    11:50 13 d5mV [869] 12:30 13 dnc$e [869] 12:50 13 dV [3306]
    15:45 13 5dnV [869] 16:47 13 AdV [3306] 17:30 13 Adnc$ [869]
    18:20 13 6i7dnc$ [869] 19:25 13 dnc$V [869]      
BIAŁA PODLASKA ul. Żeromskiego Parczew 06:51 14 DV [2153] 10:58 14 dnc$A [869] 16:40 14 Aned [869]
    Wisznice                  
BIAŁKA II Kijany 07:20 16 D [2191] 08:05 16 67di$ [2191] 13:10 16 E7c$d [2191]
  Ostrów Lubelski 16:05 16 E7di$ [2191]            
BIAŁYSTOK D.A. Łosice 08:30 10 ahP [3573] 16:00 10 anP [3573]      
    Bielsk Podlaski                  
BODUSZYN - BODUSZYN I Dys 06:15 25 D [2175] 07:25 25 D [2175] 08:36 26 D [2175]
  Ludwinów 12:15 25 D [2175] 15:36 25 D [2175] 17:30 25 D [2175]
BORYSPOL RÓWNE 21:30 0 NDInt [9009]            
    KIJÓW                  
BRZEŹNICA KSIĄŻĘCA I Lubartów 07:29 21 d [2175] 19:30 21 dn [2175]      
    Pałecznica                  
BRZOSTÓWKA II Kijany 10:00 16 Dn [2191] 14:30 16 Sn [2191] 15:45 16 Dn [2191]
    Rozkopaczew                  
BUSKO ZDRÓJ,ul.Waryńskiego-MDA Sandomierz 08:35 1 dnP [2148]            
    Połaniec                  
BYSTRZYCA Długie 07:50 19 6i7di$ [4406] 14:30 19 6i7di$ [4406]      
CHARKÓW KIJÓW 00:30 0 ve+Int [4559] 11:15 0 ~o~Int [8122] 18:40 0 pInt [2140]
    21:50 0 Int [4708]            
CHERSOŃ TARNOPOL 04:50 0 pInt [3836] 14:10 0 ppnbInt [2077] 14:10 0 pnbInt [8090]
    19:40 0 Int [2077] 21:30 0 Int [3093]      
CHMIELNICKI ŁUCK 20:25 0 3-1Int [4481] 23:50 0 PDInt [2140]      
CZEMIERNIKI 1253L/03 Szczekarków 07:20 22 Edn [869] 12:05 22 Adn [869] 13:48 22 dn [869]
    Ostrówek-Kolonia                  
CZERNIHÓW ŁUCK 22:20 0 6Int [4495]            
    RÓWNE                  
CZERNIOWCE KOŁOMYJA 10:55 0 6-1Int [4517] 19:30 0 Int [8113] 20:20 0 *wpInt [2140]
CZERNIOWCE TARNOPOL 22:05 0 Int [4233]            
DĘBICA II Lubartów 16:15 22 Ądn [869]            
    Tarkawica                  
DOLINA KAŁUSZ 21:15 0 Int [2517]            
DROHOBYCZ LWÓW 21:30 0 -u-V.1Int [9010]            
DYS - GAJOWA 01/02 Nasutów 12:20 26 D [2175]            
    Pólko                  
DZIUCHÓW Długie 10:25 19 Dd [4406] 13:45 19 Dd [4406] 15:45 19 Dd [4406]
FRANCJA   10:45 0 2+ŚInt [1141]            
GDAŃSK, D.A.PKS, UL.3 MAJA Ostróda 20:30 3 an1i5P [2155]            
    Elbląg                  
GDYNIA DA Warszawa 22:50 3 4-7~FP [2154]            
    Gdańsk                  
GENICZESK TARNOPOL 23:10 0 PDbInt [8085]            
GRÓDEK k/HRUBIESZOWA Chełm 09:25 15 bV [4404] 16:30 15 bV [4404]      
    Hrubieszów                  
HISZPANIA   07:30 0 32+ŚInt [1141]            
HOLANDIA   10:45 0 2+ŚInt [1141]            
HORYNIEC ZDRÓJ, AL.PRZYJAŹNI Biłgoraj 09:55 3 d**P [812]            
    Chmielek                  
HORYNIEC ZDRÓJ, AL.PRZYJAŹNI Biłgoraj 14:55 3 dhV [812]            
    Lubaczów                  
HRUBIESZÓW Przyst. Au.Piłsu 55 Krasnystaw 17:45 15 3-1Int [9005]            
    Zamość                  
HRUBIESZÓW ul.Piłs.57 BELWEDER Chełm 11:30 15 bV [2170] 13:45 15 bV [2170] 18:00 15 dnV [2170]
    Moniatycze                  
HRUBIESZÓW ul.Piłs.57 BELWEDER Wojsławice 14:45 15 DV [2170]            
    Uchanie                  
IWANO-FRANKIWSK LWÓW 17:40 0 -u-Int [9011]            
JÓZEFÓW N/WISŁĄ Godów 13:30 5 Dm [3531]            
    Granice                  
KAMIENIEC PODOLSKI RÓWNE 16:50 0 ppInt [3831]            
KAMIEŃ KOSZYRSKI Dorohusk 15:20 0 Wd.Int [8115]            
KATOWICE (DWORZEC, UL. SĄDOWA) Kraśnik 08:10 1 dnP [4403] 14:45 1 dnP [4403]      
    Ożarów                  
KIJÓW ŁUCK 22:35 0 5Int [2065]            
KIJÓW RÓWNE 18:25 0 35i7Int [4517]            
KIJÓW RÓWNE 03:40 0 6Int [3936] 21:30 0 2567Int [2077] 22:00 0 2i46Int [4734]
    ŻYTOMIERZ                  
KIJÓW SARNY 01:40 0 Int [3936] 17:50 0 4-2Int [3936] 18:05 0 Int [2065]
    23:20 0 7Int [2065]            
KOCK PLAC Jabłonowskiej 19-P18 Lubartów 06:25 21 D [2177] 14:55 21 D [2177]      
    Czerwonka-Gozdów                  
KOŁOMYJA IWANO-FRANKIWSK 17:15 0 1i3567Int [8103]            
KOSIW KOŁOMYJA 23:55 0 Int [8113]            
KOZIENICE D.A. Puławy 11:25 1 S [520]            
    Zwoleń                  
KRAKÓW BOSACKA 18 - RDA Radom 06:02 1 b-P [2149] 08:00 3 bP [2154] 09:02 1 d1457P [2149]
  Kielce 10:42 3 bgP [2154]            
KRAKÓW BOSACKA 18 - RDA Sandomierz 05:40 1 dhP [3573]            
    Połaniec                  
KRZYWY RÓG KIJÓW 19:45 0 Int [2140]            
LUBARTÓW - OŚ.KOPER/LISÓW Niemce 05:30 24 Dh [2166] 06:00 23 + [4460] 06:02 23 D [4460]
    06:20 23 E [4460] 06:35 23 E [4460] 07:00 23 7d.x. [4460]
    07:05 24 D [2171] 07:15 24 Dh [2166] 07:27 23 6d [4460]
    08:00 23 + [4460] 08:10 24 A [2136] 08:20 23 D [4460]
    08:35 23 6d [4460] 08:40 24 Dh [2166] 08:50 23 D [4460]
    09:00 23 7d.x. [4460] 09:10 24 Dh [2166] 09:22 23 6d [4460]
    09:30 24 D [3323] 09:55 23 A [849] 10:00 23 + [4460]
    10:05 23 6d [4460] 10:15 23 D [4460] 10:40 24 A [2136]
    10:45 23 6d [4460] 10:55 24 Dh [2166] 11:00 23 7.x. [4460]
    11:05 23 6d [4460] 11:10 24 D [2171] 11:20 23 A [849]
    11:30 23 D [4460] 11:40 24 A [2136] 11:47 23 D [4460]
    11:50 23 6d [4460] 12:00 23 A+ [4460] 12:10 23 A [849]
    12:25 23 D [4460] 12:45 23 6d [4460] 12:45 24 A [2136]
    13:00 23 7.x. [4460] 13:20 23 D [4460] 13:25 24 A [2136]
    13:40 23 E [4460] 14:00 23 A [849] 14:00 23 + [4460]
    14:15 24 D [2171] 14:30 23 E [4460] 14:40 24 A [2136]
    15:00 23 7.x. [4460] 15:02 23 D [4460] 15:10 23 6d [4460]
    15:20 24 Dh [2166] 15:35 23 D [4460] 15:50 23 E [4460]
    16:00 23 + [4460] 16:20 23 D [4460] 16:35 23 6d [4460]
    16:45 24 Dhe [2166] 16:55 24 Dh [2166] 17:00 23 7.x. [4460]
    17:15 24 D [2171] 17:30 23 6d [4460] 17:35 23 D [4460]
    17:50 24 D [3598] 18:00 23 + [4460] 18:05 23 D [4460]
    18:15 23 E [4460] 18:35 24 A [2136] 19:00 23 7.x. [4460]
    19:05 24 Dh [2166] 19:15 24 AC [2136] 19:25 23 E [4460]
    20:00 23 + [4460] 20:15 23 En [4460] 20:39 23 Dn [4460]
    21:00 23 7.x. [4460] 21:15 23 En [4460] 21:50 23 Dn [4460]
    22:15 23 Dn [4460]            
LUBARTÓW CPN Niemce 14:17 21 D [3323]            
    Lubartów                  
LUBARTÓW,ul. Rynek I - Centrum Niemce 16:03 24 D [3598]            
LUBARTÓW,UL.RYN/DH JUBILAT 11 Kijany 08:15 28 A [2193] 15:50 28 A [2193]      
    Jawidz                  
LUBARTÓW. Słow.skrz.z Wierz Niemce 08:00 23 A [849] 13:05 24 D [2163]      
LWÓW   00:20 0 1i5dInt [1141] 00:20 0 2i6dnInt [1141] 10:00 0 *wpInt [8018]
    13:40 0 WPInt [8018] 23:10 0 nTKInt [9012]      
ŁĘCZNA ul. Wierzbowa   05:39 4 DV.2 [876] 05:53 4 EV.2h [876] 06:04 4 DV.2 [876]
    06:17 4 6/+/a [876] 06:29 4 BG [876] 06:49 4 Eh [876]
    07:13 4 DV.2 [876] 07:19 4 G6i7h [876] 07:26 4 DV.2 [876]
    07:38 4 /+/a [876] 07:45 4 DV.2 [876] 07:49 4 6Gh [876]
    08:00 4 D7G [876] 08:18 4 EV.2h [876] 08:39 4 DV.2 [876]
    08:52 4 Gh [876] 09:10 4 D [876] 09:30 4 Ą/+/ [876]
    09:49 4 D7G [876] 10:00 4 6bGh [876] 10:15 4 D [876]
    10:28 4 D [876] 10:35 4 6i7Gh [876] 10:55 4 D [876]
    11:02 4 6Gh [876] 11:18 4 B/+/a [876] 11:35 4 EV.2h [876]
    12:02 4 Gh [876] 12:20 4 D [876] 12:34 4 6Gh [876]
    12:45 4 D7G [876] 13:02 4 6Gh [876] 13:15 4 A/+/a [876]
    13:25 4 7G [876] 13:36 4 Eh [876] 13:55 4 Eh [876]
    14:05 4 7G [876] 14:20 4 Eh [876] 14:36 4 D [876]
    14:50 4 Gh [876] 15:07 4 D [876] 15:24 4 EV.2 [876]
    15:29 4 Ba/+/ [876] 15:50 4 Eh [876] 16:10 4 A7G [876]
    16:19 4 6Gh [876] 16:30 4 DV.2 [876] 16:44 4 7G [876]
    16:55 4 Eh [876] 17:13 4 7G [876] 17:18 4 A/+/a [876]
    17:30 4 6Gh [876] 17:45 4 A7G [876] 18:00 4 6nG [876]
    18:15 4 Dn [876] 18:36 4 7G [876] 18:46 4 En [876]
    19:10 4 Dn [876] 19:25 4 6i7/+/a [876] 19:35 4 Dn [876]
    19:52 4 Dn [876] 20:15 4 Gn [876] 20:55 4 a [876]
    21:30 4 EV.2n [876] 21:45 4 7Gm [876] 22:20 4 En [876]
ŁĘCZNA, UL.NADWIEPRZAŃSKA 8/9   06:10 6 D [877] 06:36 6 D [877] 07:20 6 D [877]
    07:50 6 D [877] 08:40 6 D [877] 09:20 6 D [877]
    09:55 6 D [877] 10:37 6 D [877] 11:28 6 D [877]
    12:05 6 D [877] 12:27 6 D [877] 13:20 6 D [877]
    14:00 6 D [877] 14:27 6 D [877] 15:16 6 D [877]
    16:13 6 D [877] 16:40 6 D [877] 17:23 6 D [877]
ŁÓDŹ D.A.ŁÓDŹ KALISKA Radom 10:00 1 chPRpP [3811] 10:00 1 chRPpP [3812] 17:00 1 chMKP [3811]
  Tomaszów Mazowiecki 17:00 1 chKPP [3812]            
ŁUCK Dorohusk 09:40 0 -u-Int [8027] 10:00 0 Int [9003] 10:50 0 pInt [8058]
    12:45 0 3-1Int [8038] 13:40 0 Int [8023]      
ŁUCK WŁODZIMIERZ WOŁ. 13:55 0 Int [8036]            
ŁUKÓW ul. Międzyrzecka (Tesco) Kock 06:42 9 EndV [4407] 08:30 9 Dn [3317] 09:02 9 En$V [4403]
  Wojcieszków 10:05 9 DnV [3538] 10:28 9 DdnV [4407] 11:00 9 dnĄi$ [3317]
    13:13 9 dwxV [4407] 14:10 9 dnDi$ [3317] 15:32 9 dni$V [4403]
    16:10 9 dnĄi$ [3317] 17:12 9 DndV [4407] 18:00 9 1-47ni$ [3538]
    20:02 9 dni$V [4403]            
MARIUPOL TARNOPOL 20:45 0 2-46i7bInt [2082]            
MEDYKA / PRZEŁADUNKOWA Biłgoraj 10:10 2 EV [1328] 14:00 2 DgV [1328] 17:20 2 457dgw [1328]
    Jarosław                  
MEDYKA; CENTRUM HANDLOWE Biłgoraj 12:00 3 akP [812] 17:45 3 dnP [812]      
MIKOŁAJÓW (nad Morzem Czarnym) RÓWNE 21:45 0 4i67Int [8097]            
    KIJÓW                  
MOHYLÓW PODOLSKI LWÓW 17:50 0 Int [4566]            
    TARNOPOL                  
MUSZYNA RYNEK Sandomierz 07:00 1 dnP [2148]            
    Nowy Sącz                  
NASUTÓW - DOMKI 11 Dys 07:30 26 D [2175] 10:20 26 D [2175] 13:55 26 D [2175]
  Pólko 16:05 26 D [2175] 17:45 26 D [2175] 19:20 26 D [2175]
NIEMCE /SKLEP/ Ciecierzyn 08:33 21 D [2175] 12:20 21 D [2175] 14:25 21 D [2175]
    15:29 21 D [2175]            
NIEMCY   10:45 0 2+ŚInt [1141]            
NORWEGIA   07:30 0 6ęInt [1141]            
OBROWIEC k/HRUBIESZOWA Hrubieszów 15:30 15 ElP [2131] 18:15 15 dBP [2131] 21:30 15 agV.2P [2131]
ODESSA D.A. CHMIELNICKI 00:50 0 2Int [2065]            
OLSZTYN D.A. Siedlce 08:15 8 bP [1098]            
    Ostrołęka                  
OSÓWKA I Niemce 07:40 25 D6 [2175] 09:40 24 D [2175] 11:55 24 D6di$ [2175]
  Krasienin-Kolonia 15:15 25 D6di$ [2175] 17:15 25 D6di$ [2175]      
OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI /KOLEJ Lipsko 07:55 5 bV [2148] 13:50 5 bnV [2148]      
    Bałtów                  
PARCZEW UL.HARCERSKA Działyń 10:30 14 DV [2153]            
PAWLOGRAD KIJÓW 18:40 0 Int [8101]            
POLAŃCZYK (ul. Zdrojowa) P -04 Nisko 07:00 11 aWWP [3522] 07:00 11 aWwP [3522]      
    Jasionka                  
POŁTAWA ŁUCK 22:15 0 ppInt [2063]            
    KIJÓW                  
PRZEMYŚL, UL.CZARNIECKIEGO 4,D Biłgoraj 09:55 3 dP [812]            
PRZEMYŚL,UL.SPORTOWA PRZYCH. Przeworsk 18:15 2 Dndz [4252] 20:15 2 Bndz [4252]      
PUŁAWY D.A. Garbów 05:40 2 D [2136] 06:35 2 S [2136] 07:45 2 D [2136]
  Kurów 09:55 2 D [2136] 13:00 2 D [2136] 14:20 2 D [2136]
    15:15 2 D [2136] 16:05 2 D [2136] 16:40 2 D [2136]
RADAWIEC - LOTNISKO Konopnica 05:30 6 D [8201] 07:30 6 D [8201] 12:00 6 D [8201]
  Marynin 16:00 6 D [8201]            
RADOM D.A.,UL.BELINY-PRAŻMOWSK Puławy 05:55 1 dhDV [3573] 07:30 1 bV [3573] 12:02 1 dnDV [3573]
  Zwoleń 13:27 1 bnjV [3573] 15:00 1 dnjV [3573] 18:20 1 bnV [3573]
RADZYŃ PODLASKI ul. Lubelska 2 Szczekarków 08:52 22 d [869]            
    Ostrówek-Kolonia                  
RÓWNE   01:00 0 Int [2140] 11:30 0 14i6Int [4496] 19:10 0 ppInt [8099]
RUDKA KOZŁOWIECKA Ciecierzyn 06:05 25 D [2175] 15:37 26 D [2175] 16:48 25 D [2175]
    Wola Niemiecka                  
RZESZÓW DWORZEC LOKALNY Nisko 08:00 11 EdV [1367] 10:00 11 DzdV [1367] 12:00 11 6dV [1367]
  Kamień 13:00 11 7dV [1367] 15:15 11 D7dV [1367] 18:05 11 D7dV [1367]
SANOK UL.LIPIŃSKIEGO (SZKOŁA) Nisko 13:40 11 aiP [3522] 16:45 11 amP [3522]      
    Jasionka                  
Siedlce PKP - PLAC ZDANOWSKIEG Kock 07:05 9 di$nV [4403] 12:27 9 dni$V [4403]      
    Łuków                  
SIEWIERODONIECK KIJÓW 14:40 0 ekoInt [3833] 19:45 0 1-24i6Int [2087]      
    CHARKÓW                  
SOKOŁÓW PODLASKI D. A. Łuków 13:40 8 a [1525]            
    Siedlce                  
STALOWA WOLA(OKUL.PARKING) Olbięcin 07:20 11 cEV [2165] 09:40 11 cEV [2165] 14:55 11 cE7V [2165]
  Zaklików 18:15 11 chEV [2165]            
STANYCIA ŁUGANŚKA KIJÓW 09:30 0 2i6Int [2140]            
    CHARKÓW                  
STARACHOWICE /UL.NADRZECZ(PKP) Kraśnik 15:15 7 cV [2506]            
    Ostrowiec Świętokrzyski                  
STRUMIWKA ŁUCK 13:10 0 :U:Int [2140] 15:30 0 Wd.Int [8108]      
ŚWIDNIK ; UL.KUSOCIŃSKIEGO Lublin 06:36 19 D [880] 07:20 19 D [880] 07:55 19 E [880]
    08:55 19 D [880] 09:40 19 E [880] 10:35 19 D [880]
    11:35 19 E [880] 12:02 19 D [880] 12:35 19 E [880]
    13:15 19 E [880] 13:55 19 E [880] 14:35 19 E [880]
    15:17 19 D [880] 15:35 19 E [880] 16:15 19 E [880]
    16:55 19 D [880] 17:55 19 D [880] 19:00 19 E [880]
    20:30 19 E [880]            
ŚWIDNIK ul. Kosynierów   05:40 18 di$ [4424] 07:09 18 Bi$ [4424] 07:30 18 E [4424]
    08:24 18 D [4424] 09:05 18 6di$ [4424] 09:58 18 Bi$d [4424]
    10:45 18 6di$ [4424] 11:15 18 D [4424] 11:44 18 7i$d [4424]
    12:25 18 E [4424] 13:35 18 E [4424] 14:15 18 Bi$d [4424]
    14:55 18 D [4424] 15:58 18 D [4424] 16:35 18 6i7i$d [4424]
    17:25 18 Dn [4424] 18:15 18 7i$d [4424] 18:30 18 E [4424]
    19:25 18 En [4424] 20:00 18 DXI16i7 [4424]      
TARKAWICA II Lubartów 18:11 22 dnc$ [869]            
    Tarkawica                  
TARNOPOL   15:55 0 Int [8022] 20:30 0 -u-Int [8008] 23:00 0 1456Int [2070]
TERESPOL -CZERWONEGO KRZYŻA Włodawa 15:30 5 VD [3573]            
    Sławatycze                  
TERESPOL DW.KOL.(ul. Janowska) Radzyń Podlaski 16:30 13 dV [2105]            
    Biała Podlaska                  
TIACZIW STRYJ 23:50 0 d [4537]            
UMAŃ LWÓW 22:30 0 Int [4708]            
    WINNICA                  
USTKA,PORTOWA/PĘTLA Słupsk 20:45 2 ainaND [3575]            
USTRZYKI DOLNE( RYNEK -ST.PRAW Rzeszów 10:30 11 bnP [3522]            
    Sanok                  
WARSZAWA- Pl.-Defilad 1 - PKiN   03:52 0 dc$EP [2131] 08:21 0 Ec$P [2131] 11:35 0 dBP [2131]
    14:54 0 agV.2P [2131] 18:47 0 a7V.2P [2131]      
WARSZAWA, DA ZACHODNI Ryki 11:10 0 dhP [812] 15:35 0 anP [812] 18:35 0 anP [812]
WARSZAWA, LOTNISKO CHOPINA   09:30 0 15-6^ [9005] 15:10 0 3i6^ [9005] 17:30 0 35i7^ [9005]
WIELKA BRYTANIA   07:30 0 3i62+ŚInt [1141]            
WIERCHOWINA KOŁOMYJA 22:30 0 Int [8113]            
WILNO KOWNO 23:10 0 37Int [1141]            
WINNICA   02:50 0 7Int [4537]            
WINNICA RÓWNE 17:30 0 Int [4565] 19:50 0 -u-Int [9006]      
WISZNICE.1 Działyń 14:35 14 DnV [2153]            
    Parczew                  
WŁADYSŁAWOWO, DA, ul.Towarowa Warszawa 22:50 3 B*4-7P [2154]            
WŁOCHY   10:45 0 3i62+ŚInt [1141]            
WROCŁAW,ul. Joannitów "Dawida" Zwoleń 06:21 1 5hbP [3510] 20:28 1 4i7naP [3510]      
    Radom                  
ZAKOPANE UL.CHRAMCÓWKI PL. PKP Kraśnik 05:20 3 5-1P [2154]            
    Tarnów                  
ZAMOŚĆ DA.ul.Hrubieszowska Krasnystaw 05:15 15 ainaND [3575]            
ZAPOROŻE D.A. KIJÓW 13:50 0 1i36Int [4548] 16:50 0 Int [4492] 19:00 0 [8082]
    21:55 0 Int [4492]            
ZDOŁBUNÓW ŁUCK 09:50 0 Int [8108]            
ZWINOGRÓDKA LWÓW 00:40 0 6Int [4547]            
    KIJÓW                  
                       
OZNACZENIA KURSÓW
                       
[520] - kurs firmy PKS w Radomiu Sp. z o.o.
[812] - kurs firmy PKS w Biłgoraju Sp. z o.o. - TEL.: 570 555 891
[849] - kurs firmy PISKORSKI DARIUSZ Transport Drogowy Osobowy
[869] - kurs firmy KOSTRZEWA JERZY UP PO Ostrówek
[876] - kurs firmy ŁĘCZ TRANS BLACHA J. - TEL.: 726 051 565
[877] - kurs firmy PIĄTEK W. Samochodowe Usługi Transportowe/ TEL.: 509 325 906
[880] - kurs firmy PUT "FREMIKS" s.c. J. i M. FRELAS - TEL.: 696 493 536
[1098] - kurs firmy STASZEK F. U. H. P. Stanisław Majewski TEL.: 790 589 963
[1141] - kurs firmy Sindbad Sp. z o.o. Opole
[1328] - kurs firmy HAJDUK JÓZEF - Biuro Usług Turystycznych
[1367] - kurs firmy MARCEL SP.Z O.O. Rzeszów - TEL.: 600 377 797 / 882 005 006
[1525] - kurs firmy PKS w Sokołowie Podlaskim S. A. TEL.: 25 781 20 17
[2063] - kurs firmy LEON POL TRANS Spółka z o.o. Warszawa
[2065] - kurs firmy ECOLINES POLSKA SP. Z O.O. Warszawa
[2070] - kurs firmy KANTOL Anatolii Kantor
[2077] - kurs firmy OPENLINE Sp.z o.o. V.Khimchuk Warszawa
[2082] - kurs firmy FARA INTERPRISE SPÓŁKA Z O.O. Warszawa
[2087] - kurs firmy L. A. T. - LINES Sp. z o.o. Warszawa
[2105] - kurs firmy GARDEN SERVICE Jacek Przybysz Świdnik
[2131] - kurs firmy TRANSWEY - Iwona Hunkiewicz -TEL.: 500 241 107
[2136] - kurs firmy RAGO Sp. z o.o. Jeziorzany
[2140] - kurs firmy AGAT - Biuro Usług Handlowych Andrzej Bartoszek Mikulin
[2148] - kurs firmy SOFTY TRAVEL - TEL.: 501 777 970 / 512 022 622
[2149] - kurs firmy WÓJTOWICZ LESZEK / TEL.: 505 505 522 / 604 506 806
[2153] - kurs firmy TRANS-BUS Marian Gąsik Lublin
[2154] - kurs firmy BP TOUR Sp. z o.o.
[2155] - kurs firmy PUH KEWIN Przewozy Pasażerskie Siedliszcze
[2163] - kurs firmy Usługi Transportowe Matyjaszczyk Marek Brzeźnica Bych.
[2165] - kurs firmy Wira-Bus U.T. Paweł Wiracki Kraczewice Prywatne
[2166] - kurs firmy NIZIOŁ TADEUSZ Usługi Transport Osobowy Lubartów
[2170] - kurs firmy KAZAN BUS Usługi Przewozowe Edyta Kazan - TEL.: 604 212 867
[2171] - kurs firmy SIWEK JERZY - LUBATUR - TEL.: 501356101
[2175] - kurs firmy T. P. M. D. Bogumiła Daszczyk Brzeźnica Książęca Kol.
[2177] - kurs firmy KUCIO MICHAŁ Transport Osobowy i Towarowy Kock
[2191] - kurs firmy SMYK LESZEK Usługi Transport - TEL.: 602758594 / 501 391 857
[2193] - kurs firmy SPRINT BUS Sp. z o.o. Lublin
[2506] - kurs firmy OPARKA"DVL" Łukasz Opara
[2517] - kurs firmy EUROTRANS - Biuro Podróży Ostrowiec Świętokrzyski
[3093] - kurs firmy IDEAL TRAVEL Maria Myrna S.j. Kraków
[3306] - kurs firmy CHABROS KAZIMIERZ Zarobkowy Przewóz Osób Kurów
[3317] - kurs firmy Sikora Andrzej - Prywatny Przewóz Osób / TEL.: 607 055 143
[3323] - kurs firmy KOWALCZYK BOGDAN Transport Pasażerski Katarzyn
[3510] - kurs firmy EXPRESSBUS Wójtowicz / TEL.: 505 505 522 / 604 506 806
[3522] - kurs firmy JĘDREJ TADEUSZ Krajowy Przewóz Osób / TEL.: 601 212 617
[3531] - kurs firmy WALCZAK ARTUR Firma Przewozowa Kraśnik
[3538] - kurs firmy Filipek Janusz - Usługowy Przewóz Osób / TEL.: 504 244 225
[3573] - kurs firmy SINBUS Sławomir Krasa - TEL.: 607 455 221
[3575] - kurs firmy ZBYSZKO P.W. Zbigniew Brzuś Bodaczów
[3598] - kurs firmy MALESA HELENA Usługi Transportowe Lubartów
[3811] - kurs firmy PARATEX Firma Przewozowa Krzysztof Parat / TEL.: 603 918 717
[3812] - kurs firmy REGIO TRAVEL Kamiński Maciej - TEL.: 505 444 834
[3831] - kurs firmy LUX - REISEN Sp. z o.o. Łódź
[3833] - kurs firmy LUCKY TRAVEL UA. Spółka z o.o.
[3836] - kurs firmy LUX-REISEN BIS Sp. z o.o.
[3936] - kurs firmy Kaczyński BUS Sp. z o.o. Poznań
[4233] - kurs firmy AKKORD - PLUS Spółka z o.o. Rzeszów
[4252] - kurs firmy TRANS-BUS Hubert Kłos Kańczuga
[4403] - kurs firmy Omega-Bus Bartnik B. / TEL.: 501 777 970 / 508 877 866
[4404] - kurs firmy RUMCAJS Agnieszka Kaczanowska Usługi Przewozowe
[4406] - kurs firmy BRODZIK JERZY - ALBATROS Międzyn. i Kraj. Przewóz Osób
[4407] - kurs firmy Kołacz Krzysztof - Usługi Transportowe / TEL.: 605 953 920
[4424] - kurs firmy TONY EKSPRES TEL.: 500749000
[4460] - kurs firmy KAMA s.c. Lubartów / TEL.: 505 166 526
[4481] - kurs firmy PAS - TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
[4492] - kurs firmy COMFORT EXPRESS POLSKA Sp. z o.o.
[4495] - kurs firmy GLOBAL TRANS TOUR Sp. z o.o.
[4496] - kurs firmy VIKTORIATRANS Spółka z o.o.
[4517] - kurs firmy FlixBus Polska sp. z o.o.
[4537] - kurs firmy I Travel Bus Sp. z o. o
[4547] - kurs firmy ZVENTRANS Spółka z o. o.
[4548] - kurs firmy BETELGEIZE SPÓŁKA Z O.O.
[4559] - kurs firmy VEVALA TRANS Sp. z o.o.
[4565] - kurs firmy GDAMALER TOUR Sp. z o.o.
[4566] - kurs firmy K.V. GROUP Spółka z o.o.
[4708] - kurs firmy FORTUNA TOUR SP.Z O.O.
[4734] - kurs firmy EET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
[8008] - kurs firmy TARNOPOL/PKS SOKOŁÓW PODL.
[8018] - kurs firmy PAT LWOWSKIE ATP 14630
[8022] - kurs firmy KONONCZUK WASYL - PRYWATNY PRZEDSIĘBIORCA
[8023] - kurs firmy Tz OW ,,ZACHODNI AWTOLINII"
[8027] - kurs firmy MYKHALUS LEONID A. I KAMPANY PRYWATNY PRZEDSIĘBIORCA
[8036] - kurs firmy OSA VOLINAVTOTRANS
[8038] - kurs firmy TZOW ,,ELIT PAS TRANS"
[8058] - kurs firmy MOSTYKA WALENTIJ KORNIŁOWICZ
[8082] - kurs firmy AGAT / PE AVTOTRANZYT Kijów
[8085] - kurs firmy OSTAPCHUK VICTOR
[8090] - kurs firmy ORION-AWTO
[8097] - kurs firmy SAVCHENKO GRYGORII IWANOWICZ
[8099] - kurs firmy SZUBA VADYM FIEDOROWICZ
[8101] - kurs firmy PAWŁOWSKI IGOR PETROWICZ / MARCYNIUK TERESA
[8103] - kurs firmy IP,,OSTAPA V.M."
[8108] - kurs firmy PEREWEZENNA MOSHKOVSKYI PETRO
[8113] - kurs firmy TOW P-TRANS
[8115] - kurs firmy MELNICZUK WALENTIJ PETROWICZ
[8122] - kurs firmy Yarmoliuk Petro Jewgenowicz
[8201] - kurs firmy Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.
[9003] - kurs firmy ZACHODNI AWTOLINII
[9005] - kurs firmy FLIXBUS POLSKA -KRAJ
[9006] - kurs firmy PKS w Warszawie S.A. / BIS LUBLIN
[9008] - kurs firmy MUSTANG TRANS SP. Z O.O./ Ś - B.C. / MARCYNIUK TERESA
[9009] - kurs firmy MUSTANG TRANS SP. Z O.O. / G - B / MARCYNIUK TERESA
[9010] - kurs firmy EWE TRANS SP. Z O.O.
[9011] - kurs firmy EWE TRANS Sp. z O.O.
[9012] - kurs firmy EWE TRANS Sp. z O.O.
- - Kursuje w określone dni - SZCZEGÓŁY - kontakt z Przewoźnikiem
$ - Nie kursuje w 6 I., 1-3 V, 15 VIII, 1i 11 XI
** - W Biłgoraju D.A. może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
*wp - Nie kursuje PRAWOSŁAWNE ŚWIĘTA WIELKANOCNE
.x. - Nie kursuje 27.XII. i wtorek po Wielkanocy
/+/ - Kursuje w Święta
:U: - NIE KURSUJE: 25,26.XII.;1,2,7,8.I. WIELKANOC OBU OBRZĄDKÓW
^ - kurs ekspresowy
~F - kursuje od 01października do 31 maja
~o~ - Kursuje w określony dzień
+ - kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  - Nie kursuje w Boże Ciało i piątek po Bożym Ciele
- Kurs docelowy do Terespola
  - Nie kursuje: ŚWIĘTA PRAWOSŁAWNE
1 - kursuje w poniedziałki
1-2 - Kursuje w poniedziałek i wtorek
1-4 - Kursuje od poniedziałku do czwartku
1i3 - Kursuje w poniedziałki i środy
1i5 - Kursuje w poniedziałki i piątki
2 - Kursuje we wtorki
2+Ś - Nie kursuje w Święta BN, WN, Nowy Rok i dwa dni przed tymi Świętami
2-4 - kursuje od wtorku do czwartku
2-7 - Nie kursuje w poniedziałki
2i4 - Kursuje we wtorki i czwartki
2i6 - Kursuje we wtorki i soboty
3 - Kursuje w środy
3-1 - Nie kursuje we wtorki
3i6 - Kursuje w środy i w soboty
4-2 - Nie kursuje w środy
456 - Kursuje w czwartek, piątek, sobota
457 - Kursuje w czwartki, piątki i niedziele
4-7 - Kursuje od czwartku do niedzieli
4i6 - Kursuje w czwartki i soboty
4i7 - Kursuje w czwartki i niedziele
5 - kursuje w piątki
5-1 - Kursuje piątek,sobota,niedziela,poniedziałek
5-6 - Kursuje w piątki i soboty
567 - Kursuje w piatki, soboty i niedziele
5i7 - Kursuje w piatki i niedziele
6 - kursuje w soboty
6-1 - Kursuje w soboty, niedziele i poniedziałki
6i7 - Kursuje w soboty i niedziele
7 - Kursuje w niedziele
A - kursuje od poniedziałku do piątku
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
Ą - nie kursuje w niedzielę
B - kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele
b - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
B* - Kursuje od 1 czerwca do 30 września
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
c - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
c$ - Nie kursuje w dniu 1 listopada
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
eko - Elite bus Trans/ Krematorsk ATP/ FOP Osypa S.M. - kursuje w określone dni
ę - nie kursuje 23,30 XII i Wielki Piątek
g - nie kursuje w dniu 24.XII
G - Nie kursuje w Świąta
h - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
i - nie kursuje w dniu 26.XII
i$ - NIE KURSUJE: 6.I.;1-3 .V.; 15 .VIII, ;1 i 11 .XI.;,Boże Ciało
Int - kurs międzynarodowy - ZAKAZ ZABIERANIA PASAŻERÓW DO MIAST W POLSCE - SZCZEGÓŁY W BIURZE AURA
j - nie kursuje w dniu 27.XII
k - nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
KP - PARATEX/REGIO
l - nie kursuje w dniu 31.XII
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
MK - REGIO TRAVEL/PARATEX
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
na - Nie kursuje w Wielki Piątek, Wielką Sobotę, 23, 24 i 31 grudzień
ND - Kursuje w nieparzyste dni miesiąca
P - kurs pośpieszny
p - Kursy przemienne
PD - Kursuje w parzyste dni miesiąca
pp - Kursy przemienne
PRp - PODWÓJNA OBSŁUGA LINII PARATEX/REGIO
RPp - PODWÓJNA OBSŁUGA LINII REGIO/PARATEX
S - kursuje w dni nauki szkolnej
TK - Nie kursuje 6.I.
-u- - Nie kursuje polskie i ukraińskie Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc
V - kurs przyspieszony
V.1 - Nie kursuje 1-go maja
V.2 - Nie kursuje 2 maja
ve+ - Kursuje w określone dni
w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała
Wd. - Kursuje w wybrane dni
WP - Nie kursuje Wielkanocne Świąta Prawosławne, Wielka Sobota i wtorek po Świętach
WW - Kursuje od 01.05. do 30.09. z zajazdem do Soliny
Ww - Kursuje od 01.10. do 30.04.
x - Nie kursuje 1, 2. V., 15.VIII., Wielką Sobotę
XI1 - Kursuje 1.XI.
z - Nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
                       
 
                       
12:00 - kursy przyspieszone
12:00 - kursy pospieszne
12:00 - kursy ekspresowe
Goganet