LUBLIN Dworzec Główny – ODJAZDY

  Rozkład ważny od: 15.10.2019
                                   
LUBLIN Dw.Gł.PKS, al.Tysiacl.6
                                   
ROZKŁAD ODJAZDÓW Wszystkie stanowiska
                                   
KIERUNEK przez Godziny odjazdu
BELGIA   07:30 0 135-6Int                        
BIAŁA CERKIEW ŁUCK 05:15 0 NDInt                        
    KIJÓW                              
BIAŁA PODLASKA D.A. Kock 13:00 13 Vna 14:45 13 VE                  
    Radzyń Podlaski                              
BIAŁA PODLASKA ul. Żeromskiego Kock 05:45 13 EV 06:15 13 Ed>V 06:30 13 Ec$hV 07:20 13 dV 08:25 13 dwe
  Radzyń Podlaski 09:35 13 EV 10:20 13 dc$V 10:59 13 dc$nV 11:35 13 Dn 11:50 13 dc$mV
    12:50 13 dV 13:15 13 d>V 13:42 13 dc$lV 14:25 13 bV 15:27 13 dwV
    15:45 13 dhc$V 16:10 13 EeV 17:05 13 dnc$V 17:30 13 dc$nV 17:50 13 bmV
    18:17 13 dc$nV 19:25 13 dnc$V                  
BIAŁA PODLASKA ul. Żeromskiego Parczew 16:28 14 DV                        
    Rudno                              
BIAŁA PODLASKA ul. Żeromskiego Parczew 06:51 14 dV 08:52 14 dĄc$l 09:20 14 dV 10:58 14 dnc$V 13:05 14 cV
  Wisznice 15:10 14 ce5i7V 16:00 14 dV 16:40 14 5ned 17:45 14 Ądnc$ 19:00 14 dnc$V
BIAŁKA II Kijany 07:20 16 D 08:05 16 67d 13:10 16 E7c$d 16:05 16 E7d      
    Ostrów Lubelski                              
BIAŁYSTOK D.A. Łosice 06:00 10 dnP 07:30 10 5-1dhc$ 08:30 10 anP 12:40 10 5i7dnP 14:55 10 anP
  Bielsk Podlaski 16:00 10 naP                        
BODUSZYN - BODUSZYN I Dys 06:15 25 D 07:25 25 D 08:36 25 D 10:15 25 D 12:15 25 D
  Ludwinów 14:20 25 D 15:36 25 D 17:30 25 D            
BORSZCZÓW TARNOPOL 23:00 0 -u-Int                        
BORYSPOL RÓWNE 21:30 0 pInt 21:50 0 Int                  
BRODY CZERWONOGRAD 23:20 0 Int                        
BRZEŚĆ Terespol 16:00 0 135i7Int                        
BRZEŹNICA KSIĄŻĘCA I Niemce 07:29 24   19:30 24 dn                  
    Lubartów                              
BUCZACZ LWÓW 20:00 0 1Int                        
    PODHAJCE                              
BUSKO ZDRÓJ,ul.Waryńskiego-MDA Sandomierz 08:35 1 dnP                        
    Połaniec                              
BYSTRZYCA Turka 07:50 19 6i7d 09:50 19 6i7d 14:30 19 6i7d 17:00 19 6d      
CHARKÓW KIJÓW 00:15 0 ppInt 11:15 0 Int 19:10 0 Int 19:25 0 pInt 21:50 0 noInt
    21:50 0 odInt                        
CHARLĘŻ 11+700/+870 Pliszczyn 10:45 28 Abw 12:20 28 Abw 17:15 28 Abw            
    Charlęż                              
CHEŁM D.A.PKS Siedliszcze 20:40 20 dnV                        
CHEŁM, UL.ARMII KRAJOWEJ 14   08:30 26 ĄdTKi$ 11:20 26 dTKi$ 14:30 26 ĄdTKi$ 16:50 27 DnfV 17:15 26 dTKi$
CHERSOŃ TARNOPOL 01:10 0 7Int 05:30 0 25i7Int 11:15 0 Int 14:10 0 ppnbInt 14:10 0 pnbInt
    20:55 0 b247Int 22:25 0 Int 23:50 0 2i4Int 23:50 0 5Int      
CHMIELNICKI ŁUCK 20:25 0 dn.x.Int 23:50 0 Int                  
CIECHOCINEK Radom 08:40 3 Pan                        
    Łódź                              
CZEMIERNIKI 1253L/03 Szczekarków 07:20 22 Edc$n 12:05 22 Edc$ 13:48 22 dc$            
    Ostrówek-Kolonia                              
CZERKASY RÓWNE 16:50 0 Int                        
CZERNIOWCE KOŁOMYJA 01:30 0 Int 19:30 0 Int                  
CZERNIOWCE TARNOPOL 22:05 0 Int                        
DĘBICA II Lubartów 11:12 22 dnc$ 16:15 22 dc$                  
    Tarkawica                              
DĘBLIN, UL.DWORCOWA Kurów 07:35 12 EV 10:35 12 bwĄV 12:35 12 bwV 15:20 12 bwV 16:50 12 bwV
    Ryki                              
DNIEPROPETROWSK ŁUCK 22:15 0 -Int                        
    KIJÓW                              
DOLINA KAŁUSZ 21:15 0 Int                        
DROHOBYCZ LWÓW 21:30 0 -u-Int                        
DUBIENKA , UL .I AWP Chełm 08:30 26 ĄdTKi$ 11:20 26 dTKi$ 14:30 26 ĄdTKi$ 17:15 26 dTKi$      
DZIUCHÓW Długie 07:32 19 D 10:25 19 D 13:45 19 D 15:45 19 D 17:00 19 D
ENERHODAR KIJÓW 15:20 0 36Int                        
    CHERSOŃ                              
FRANCJA   07:30 0 135-6Int 12:40 0 Int                  
GDAŃSK, D.A.PKS, UL.3 MAJA Ostróda 20:30 3 anP                        
    Elbląg                              
GDYNIA DA Warszawa 22:50 3 na~Fy                        
    Gdańsk                              
GRÓDEK k/HRUBIESZOWA Chełm 08:00 15 bV 09:25 15 bV 15:10 15 bV 16:30 15 bV      
    Hrubieszów                              
HISZPANIA   07:30 0 36Int                        
HOLANDIA   07:30 0 135-6Int                        
HORYNIEC ZDRÓJ Krasnystaw 11:00 15 d5-1mP                        
    Zamość                              
HORYNIEC ZDRÓJ, AL.PRZYJAŹNI Biłgoraj 10:30 1 d**P                        
    Chmielek                              
HORYNIEC ZDRÓJ, AL.PRZYJAŹNI Biłgoraj 14:55 3 dhV                        
    Lubaczów                              
HRUBIESZÓW ul. Piłs.Parkin. St   12:00 15 dmV 17:15 15 bmV                  
HRUBIESZÓW ul.Piłs.57 BELWEDER   11:30 15 bV 12:30 15 EV 13:45 15 bV 15:50 15 DeV 18:00 15 bhV
    18:50 15 BbhV                        
IWANO-FRANKIWSK LWÓW 17:40 0 :U:lTKInt                        
JEZIORZANY Firlej 14:17 23 D                        
    Kock                              
JÓZEFÓW N/WISŁĄ Godów 13:30 5 D                        
    Granice                              
KAMIENIEC PODOLSKI LWÓW 21:55 0 26-u-Int                        
KAMIENIEC PODOLSKI RÓWNE 16:50 0 -u-Int                        
KAMIEŃ KOSZYRSKI Dorohusk 15:20 0 Int                        
KAMIONKA Krasienin 08:55 27 S 11:05 27 S 13:45 27 S 15:50 27 A      
    Starościn                              
KATOWICE UL.MICKIEWICZA 01 Kraśnik 16:00 1 4-1dni$                        
    Kielce                              
KATOWICE UL.P.SKARGI PARKING Kraśnik 08:10 1 dnP 14:45 1 dnP                  
    Ożarów                              
KIELCE/D.A.PLAC NIEPODLEGŁOŚCI Annopol 11:00 7 Vd                        
    Ostrowiec Świętokrzyski                              
KIELCE/D.A.PLAC NIEPODLEGŁOŚCI Lipsko 13:45 5 ĄdV 18:00 5 7V                  
    Skarżysko-Kamienna                              
KIJÓW KOWEL 01:40 0 Int 22:25 0 Int                  
KIJÓW RÓWNE 20:20 0 346i7Int 21:00 0 Int 21:20 0 pInt 21:55 0 Int 23:20 0 Int
    ŻYTOMIERZ                              
KIJÓW SARNY 05:50 0 6Int 17:50 0 4-2Int 18:50 0 Int 22:35 0 2Int      
KISZYNIÓW MAMAŁYGA 15:25 0 5Int                        
KŁAJPEDA KOWNO 19:10 0 35Int 19:10 0 2Int                  
KŁODZKO DA Radom 20:50 1 nP                        
    Bełchatów                              
KOCK pl Jabłonowskiej 19-P18 Niemce 06:25 23 D 14:55 23 D                  
    Lubartów                              
KOŁOBRZEG;UL.JAGIELLOŃSKA PKP Warszawa 18:10 3 4-7>'                        
    Poznań                              
KOŁOMYJA IWANO-FRANKIWSK 19:00 0 Int 22:00 0 46i7Int                  
KOSIW KOŁOMYJA 23:55 0 dnInt                        
KRAKÓW BOSACKA 18 - RDA Radom 05:00 3 bP 06:02 1 bP 08:00 3 bP 09:02 1 bP 10:42 3 bgP
  Kielce 12:47 1 bnP 14:30 3 ag567 15:17 3 bnP 15:52 3 nP 16:18 1 bn5i7N
KRAKÓW BOSACKA 18 - RDA Sandomierz 05:40 1 dhP                        
    Połaniec                              
KRAKÓW RDA Kraśnik 10:00 7 dnV                        
    Sandomierz                              
KRAŚNIK- Dzielnica Fabrycz.Gł. Borzechów 15:10 10 S                        
    Urzędów                              
KRĘPIEC Świdnik 06:25 18 DX 07:09 18 DX6i7 08:24 18 DX 09:58 18 DX6i7 11:15 18 DX
    11:44 18 DX7 13:35 18 DX6i7 14:15 18 DX6i7 14:55 18 DX 16:35 18 DX6i7
    17:15 18 DX6 18:15 18 DX7 20:00 18 DX6i7 20:48 18 DX6 21:20 18 DX6
KROPYWNYCKI KIJÓW 23:30 0 LTInt                        
KRYNICA ZDRÓJ CZARNY POTOK PĘT Rzeszów 04:00 1 6-2]'''P                        
    Gorlice                              
KRZYWY RÓG KIJÓW 20:00 0 Int                        
KUŹNIECOWSK MANIEWICZE 15:40 0 5i7Int                        
LUBARTÓW - OŚ.KOPER/LISÓW Niemce 05:30 24 Dh 05:45 23 C 06:02 23 E 06:10 23 + 06:15 23 D
    06:20 23 D 06:35 23   06:50 24 D 06:55 23 + 07:05 24 D
    07:15 24 Dh 07:27 23 C 07:40 24 Dhe 07:45 23 C 08:05 23 +
    08:10 24 A 08:15 23 + 08:20 23 D 08:35 23 C 08:40 24 Dh
    08:50 23 D 08:55 24 AC 09:00 23 + 09:10 24 Dh 09:22 23 C
    09:30 24 D 09:35 24 6 09:45 24 A 09:50 23 C 09:55 23 D6
    10:05 23 6 10:05 24 D 10:10 24 AC 10:15 23 B 10:27 24 A
    10:35 24 7d 10:40 24 A 10:45 23 6 10:45 24 Dhe 10:55 23 C
    10:55 24 Dh 11:05 23 C 11:10 24 D 11:20 23 D 11:20 23 6
    11:30 23 D+ 11:30 24 6 11:40 24 A 11:47 23 D 11:50 23 6
    11:55 23 A 12:00 23 E 12:05 23 + 12:10 23 D6 12:10 23 +
    12:15 23 6 12:15 24 D 12:25 23 D 12:30 23 + 12:35 24 Dh
    12:45 23 6 12:45 24 A 12:52 24 D7d 13:15 24 Dh 13:20 23 D
    13:25 23 + 13:25 24 A 13:25 24 6 13:32 23 D 13:37 23 +
    13:40 23 D 13:40 23 6 14:00 23 a 14:05 23 C 14:05 24 D
    14:15 24 D 14:20 23 + 14:30 23 E 14:35 24 SC 14:40 24 A
    14:45 24 Dh 14:55 23 6 15:00 23 + 15:02 23 D 15:10 23 6
    15:10 24 Dh 15:15 23 + 15:20 23 6 15:20 24 Dh 15:35 23 D
    15:35 24 6i7d 15:45 23 D 15:50 23 B 15:50 23 6 16:03 23 6
    16:20 23 + 16:20 23 D 16:30 24 D 16:35 23 6 16:40 23 +
    16:45 24 C 16:45 24 Dhe 16:55 23 6 16:55 24 Dh 17:10 23 +
    17:15 24 D 17:30 23   17:35 23 D 17:50 23 6 17:50 24 D7d
    18:05 23 D 18:15 23   18:25 24 D 18:35 24 A 18:40 23 6
    18:45 23 + 18:45 24 Dhe 18:55 24 D 19:00 23 C 19:05 24 Dh
    19:15 24 AC 19:25 23   19:40 23 E 19:50 23 + 19:55 23 E
    20:10 23 + 20:15 23 D6 20:39 23   20:55 23   21:15 23  
    21:50 23   22:15 23                    
LUBARTÓW - OŚ.KOPER/LISÓW Wandzin 07:51 24 Ag 16:31 24 Ag                  
    Annobór-Kolonia                              
LUBARTÓW - ul. Kopernika II Niemce 08:00 23 D                        
LUBARTÓW,ul. Rynek I - Centrum Niemce 16:03 24 D                        
LUBARTÓW,UL.RYN/DH JUBILAT 11 Kijany 06:30 28 A 08:15 28 A 10:30 28 S 13:30 28 S 14:30 28 A
  Jawidz 15:50 28 A 16:55 28 bwA                  
LUBARTÓW. Słow.skrz.z Wierz Niemce 13:05 24 E                        
LWÓW   00:20 0 -u-Int 00:20 0 anInt 10:00 0 Int 12:50 0 dInt 13:40 0 Int
    23:10 0 ćjInt 23:10 0 nTKInt 23:40 0 4-u-Int            
ŁĘCZNA ul. Wierzbowa   05:39 4 DV.2 05:53 4 EV.2 06:04 4 DV.2 06:17 4 EV.2 06:29 4 b
    06:43 4 EV.2 06:49 4 DV.2 07:02 4 6SV.2 07:07 4 +bvv 07:13 4 6Sbi$
    07:19 4 DV.2 07:26 4 6i7Si$d 07:32 4 vv 07:38 4 S 07:45 4 vv
    07:49 4 EV.2 08:00 4 b 08:08 4 SV.2 08:18 4 EV.2 08:30 4 bi$
    08:39 4 ĄV.2b 08:43 4 6vvbi$ 08:52 4 bi$ 09:00 4 EV.2 09:10 4 SV.2
    09:15 4 bi$ 09:30 4 ĄbV.2 09:45 4 SV.2 09:49 4 bi$V.2 10:00 4 AbV.2
    10:15 4 bi$ 10:28 4 AbV.2 10:35 4 bS6i7i$ 10:42 4 Db 10:50 4 S6bi$
    10:55 4 b+ 11:02 4 EV.2 11:12 4 vv 11:18 4 bi$ 11:35 4 ĄbV.2
    11:51 4 bi$ 12:02 4 EV.2 12:11 4 SV.2 12:20 4 b 12:34 4 EV.2
    12:45 4 bi$ 13:02 4 EV.2 13:10 4 SV.2 13:15 4 b 13:25 4 DV.2
    13:36 4 bi$ 13:45 4 SV.2 13:55 4 b 14:05 4 DV.2 14:12 4 S6bi$
    14:20 4 b 14:30 4 SV.2 14:36 4 EV.2 14:43 4 bS+ 14:50 4 EV.2
    15:00 4 SV.2 15:07 4 b 15:24 4 DV.2 15:29 4 bi$ 15:41 4 SV.2
    15:45 4 6vvbi$ 15:50 4 D7bi$ 16:00 4 DV.2 16:04 4 S6i$b 16:10 4 bA7
    16:19 4 EV.2 16:30 4 SV.2 16:35 4 b 16:44 4 SV.2 16:49 4 vvV.2
    16:55 4 S6i7bi$ 17:08 4 DV.2 17:13 4 6bi$ 17:18 4 Bb 17:30 4 EV.2g
    17:45 4 bg 17:55 4 SV.2bg 18:00 4 bgi$ 18:15 4 Dg 18:25 4 6i7gSb
    18:36 4 DgV.2 18:46 4 bg6i7i$ 18:53 4 DV.2g 19:10 4 bg 19:25 4 bBg
    19:35 4 6bgi$ 19:42 4 V.2Dg 19:52 4 bgi$ 20:05 4 /+/bg 20:15 4 EV.2g
    20:30 4 bg 20:55 4 bm 21:30 4 EV.2m 21:45 4 +bm 22:05 4 Em
    22:20 4 bm                        
ŁĘCZNA, UL.NADWIEPRZAŃSKA 8/9   05:44 6 Dm 06:10 6 Aa 06:36 6 Gn 07:20 6 a 07:40 6 Dm
    07:50 6 Dm 08:08 6 6i7aZ 08:21 6 S 08:40 6 Gn 09:04 6 Dm
    09:20 6 Gn 09:40 6 Aa 09:55 6 Dm 10:07 6 BGn 10:25 6 6i7Gn
    10:37 6 Aa 11:05 6 Dm 11:28 6 Gn 11:44 6 Ąa 12:05 6 Dm
    12:27 6 a 12:55 6 Gn 13:20 6 Gn 13:30 6 Aa 14:00 6 Gn
    14:27 6 a 14:53 6 Dm 15:16 6 a 15:35 6 Gn 15:54 6 Dm
    16:13 6 a 16:40 6 Dm 17:01 6 Dm 17:23 6 Gn 17:50 6 AaZ
    18:10 6 Gn 18:41 6 Aa 19:17 6 Dm 19:20 6 6Gn 19:30 6 Aa
    19:35 6 7Gm 20:00 6 GBm 20:05 6 6Gn 20:45 6 Aam 21:05 6 Dm
    21:20 6 Dm 21:30 6 7Gm 21:40 6 En 22:00 6 7am 22:30 6 Dm
    22:50 6 6Gn 23:00 6 Dm 23:30 6 ĄGn            
ŁÓDŹ D.A. PÓŁNOCNY Radom 15:15 1 5-1aP                        
    Tomaszów Mazowiecki                              
ŁÓDŹ D.A.ŁÓDŹ KALISKA Radom 14:00 1 cKPP 14:00 1 cMKP 17:00 1 chMKP 17:00 1 chKPP      
    Tomaszów Mazowiecki                              
ŁÓDŹ WPA ŁÓDŹ FABRYCZNA(2208) Radom 07:12 3 bP                        
    Tomaszów Mazowiecki                              
ŁUCK Dorohusk 10:00 0 Int 11:35 0 5-3Int 13:40 0 BNł,w'Int            
ŁUCK KOWEL 10:20 0 -u-.x.Int                        
ŁUCK WŁODZIMIERZ WOŁ. 13:55 0 Int                        
ŁUKÓW D.A. Kock 12:40 8 EnV 18:30 8 5i7ł*be                  
    Adamów                              
ŁUKÓW D.A. Kock 09:45 8 EnV 12:00 8 DmV                  
    Serokomla                              
ŁUKÓW D.A. Radzyń Podlaski 15:00 8 DL                        
ŁUKÓW ul. Międzyrzecka (Tesco) Kock 06:00 9 EV 06:42 9 E 08:30 9 En 09:02 9 E 10:05 9 dni$V
  Wojcieszków 10:28 9 E 11:00 9 dni$ 11:30 9 DmV 13:13 9 d 14:10 9 dni$
    15:32 9 i$TKd 16:10 9 dni$ 17:12 9 dn 18:00 9 dni$V 20:02 9 i$TKdn
MAMAŁYGA KOŁOMYJA 20:20 0 Int                        
    CZERNIOWCE                              
MARIUPOL KIJÓW 20:45 0 Int                        
    ZAPOROŻE D.A.                              
MEDYKA; CENTRUM HANDLOWE Biłgoraj 12:30 1 ak**P 18:00 1 dn**P 21:00 1 dn**P            
    Przemyśl                              
MICHÓW ul. Rynek I 16 Krasienin 14:20 28 A 16:55 28 A                  
    Pryszczowa Góra                              
MICHÓW ul. Rynek I 16 Lubartów 07:05 23 6                        
    Kozłówka                              
MIELEC DA Sandomierz 15:35 7 DmzV 19:35 7 7dmW                  
    Tarnobrzeg                              
MIKOŁAJÓW (nad Morzem Czarnym) RÓWNE 21:45 0 4Int                        
    KIJÓW                              
MUSZYNA RYNEK   07:00 1 dnP                        
NIEMCY   12:40 0 Int                        
NORWEGIA   07:30 0 36Int                        
OBROWIEC k/HRUBIESZOWA Hrubieszów 15:30 15 dlP 18:15 15 dP 20:15 15 bmc$ 21:30 15 agP      
ODESSA D.A. CHMIELNICKI 21:30 0 -u-Int 23:20 0 Int                  
ODESSA D.A. TARNOPOL 11:50 0 Int                        
    WINNICA                              
OLSZTYN D.A. Siedlce 08:15 8 bP                        
    Ostrołęka                              
OSÓWKA Krasienin-Kolonia 08:40 25 A 12:20 25 A 13:40 25 A 15:20 25 A      
    Leśce                              
OSÓWKA Sieprawice 12:50 25 Sg 14:32 25 Sg 16:20 25 Sg            
    Leśce                              
OSÓWKA I Niemce 06:17 24 D 06:40 24 D 07:40 25 D6 09:40 24 D 11:55 24 D6i7di$
  Krasienin-Kolonia 13:45 25 D 15:15 25 D6i7di$ 17:15 25 D6i7di$ 19:40 24 D      
OSTROWIEC ŚW. / D.A./ UL.ŻABIA Annopol 14:30 7 K(X)V 19:20 7 Vbin 20:30 7 +aWm            
    Ożarów                              
OSTRÓW LUBELSKI Rogóźno 07:15 16 DZ6V 09:50 16 dYV 13:32 16 dYV 16:50 16 bYV      
    Głębokie                              
OSTRÓWEK KOL. Lubartów 19:35 22 dnc$ 21:30 22 Ednc$                  
PARCZEW UL.HARCERSKA Działyń 05:40 14 dV 06:25 14 dĄV 07:30 14 DV 09:54 14 dn6i7V 10:30 14 DV
    14:05 14 dV 15:45 14 DnV 18:12 14 dn7V            
PARCZEW UL.HARCERSKA Działyń 08:30 14 DV 12:10 14 BdV                  
    Siemień                              
PARCZEW UL.HARCERSKA Milanów 17:15 14 PBd                        
PAWLOGRAD KIJÓW 17:20 0 Int                        
POLAŃCZYK (ul. Zdrojowa) P -04 Nisko 07:00 11 aWWP 07:00 11 aWwP                  
    Jasionka                              
POŁTAWA ŁUCK 22:15 0 Int                        
    KIJÓW                              
POZNAŃ D.A., UL.MATYI 1 Łódź 21:00 3 ans3-7                        
    Konin                              
PRZEMYŚL DA Biłgoraj 15:20 1 Pdn1i5                        
    Jarosław                              
PRZEMYŚL, UL.CZARNIECKIEGO 4,D Biłgoraj 10:30 1 d**P                        
    Jarosław                              
PRZEMYŚL,Ul.Czarnieckiego Biłgoraj 06:00 2 15-6Fd 10:10 2 EdgV 14:40 2 457Nmb 17:20 2 D7dg      
    Jarosław                              
PRZEMYŚL,UL.SPORTOWA PRZYCH. Przeworsk 18:15 2 Anwz                        
PUŁAWY D.A. Garbów 05:40 2 D 06:35 2 D 07:15 2 S 07:45 2 D 08:00 2 S
  Kurów 08:35 2 S 09:15 2 D 09:55 2 D 10:40 2 S 11:20 2 S
    11:50 2 D 12:25 2 D 13:00 2 D 13:50 2 D 14:20 2 D
    14:55 2 D 15:15 2 D 15:40 2 S 16:05 2 D 16:20 2 S
    16:40 2 D 17:30 2 D 21:10 2 Dn            
RADAWIEC - LOTNISKO Konopnica 05:30 6 D 07:30 6 D 12:00 6 D 16:00 6 D 18:30 6 D
    Marynin                              
RADOM D.A.,UL.BELINY-PRAŻMOWSK Puławy 05:55 1 bP 07:30 1 bP 10:55 1 bP 12:02 1 bnP 13:27 1 bnP
  Zwoleń 15:00 1 bnP 16:30 1 bnP 18:20 1 bnP            
RADZYŃ PODLASKI ul. Lubelska 2 Szczekarków 08:52 22 dc$                        
    Ostrówek-Kolonia                              
RÓWNE   01:30 0 Int                        
RÓWNE ŁUCK 11:40 0 Int 18:30 0 ppInt 19:10 0 Int            
RÓWNE SARNY 01:05 0 Int                        
RUDKA KOZŁOWIECKA Ciecierzyn 06:05 25 D 07:13 25 D 08:13 25 D 10:13 25 D 12:20 25 D
  Wola Niemiecka 14:12 25 D 15:37 25 D 16:48 25 D 17:58 25 D      
RYKI,D.A.,UL.WARSZAWSKA 13 Kurów 06:07 12 DzV.2V 09:47 12 DzV.2V 13:32 12 DzV.2V 16:25 12 5zmf      
    Żyrzyn                              
RZESZÓW ul. Kasprowicza D.A. Nisko 05:50 11 EdV 08:00 11 E7dV 10:00 11 E7dV 12:00 11 E7dV 13:10 11 D7dV
  Kamień 15:15 11 E7dV 18:05 11 E7dV 20:00 11 E7dV            
SANOK UL.LIPIŃSKIEGO (SZKOŁA) Nisko 13:40 11 aiP 16:45 11 amP                  
    Jasionka                              
Siedlce PKP - PLAC ZDANOWSKIEG Kock 07:05 9 di$TKV 12:27 9 dni$V                  
    Łuków                              
SIEWIERODONIECK CHARKÓW 14:40 0 Int 20:45 0 247Int                  
SŁUPSK DA Toruń 20:25 2 anNDę                        
    Bydgoszcz                              
SOKOŁÓW PODL D.A. Łuków 13:40 8 a                        
    Siedlce                              
STALOWA WOLA D.A,UL.OKULICK. 3 Kraśnik 13:05 7 DV.2z                        
    Zaklików                              
STALOWA WOLA(OKUL.PARKING) Olbięcin 07:20 11 cV 09:40 11 cV 14:55 11 cV 18:15 11 chV      
    Zaklików                              
STARACHOWICE /UL.NADRZECZ(PKP) Kraśnik 15:15 7 cV                        
    Ostrowiec Świętokrzyski                              
STOCZEK ŁUK D.A. Radzyń Podlaski 15:00 8 DmeV                        
    Łuków                              
STOCZEK ŁUK. PL. KOŚCIUSZKI Adamów 16:40 8 Bdł*m                        
ŚWIDNIK ; UL.KUSOCIŃSKIEGO   06:36 19 D 06:59 19 D 07:20 19 D 07:55 19 E 08:35 19 E7
    08:55 19 D 09:35 19 E 10:20 19 E7 10:35 19 D 11:35 19 E
    12:02 19 D 12:35 19 E 13:15 19 E7 13:55 19 E 14:35 19 E7
    15:17 19 D 15:35 19 E 16:15 19 E7 16:55 19 D 17:35 19 E7
    17:55 19 D 19:00 19 E 20:20 19 E 22:10 19 D      
ŚWIDNIK Okulickiego przy targu   06:30 18 E 06:45 18 D6 07:15 18 D 07:30 18 D6 07:50 18 E
    08:05 18 D 09:05 18 D6 09:50 18 6 10:45 18 D6 11:25 18 6
    12:25 18 D6 13:05 18 6 14:30 18 + 14:45 18 E 15:27 18 D
    16:00 18 + 16:28 18 E 17:25 18 D6 18:05 18 E 18:30 18 +
    18:30 18 D6 19:10 18 D 19:45 18 E 20:30 18 + 21:45 18 E
ŚWIDNIK ul. Kosynierów   05:40 18 DX6i7 08:15 18 D 10:10 18 D 14:05 18 D 15:53 18 D
    15:58 18 DX6 19:25 18 DX6                  
ŚWIDNIK, UL.GEN.MACZKA (PKP)   06:30 18 + 08:25 18 6 09:00 18 + 11:00 18 + 11:05 18 D6
    12:30 18 + 12:45 18 E 13:00 18 + 13:25 18 D6 14:25 18 E
    15:05 18 D6 15:45 18 E 16:45 18 E 17:00 18 + 17:05 18 D6
    21:00 18 +                        
ŚWIDNIK,ul.WYSZYŃS.-CMENTARZ   08:00 18 /+/7 09:20 18 D 09:50 18 /+/ 11:25 18 D 12:00 18 /+/7
    12:20 18 D 13:05 18 D 14:00 18 /+/7 18:00 18 /+/ 19:55 18 /+/
TARKAWICA II Lubartów 18:11 22 dnc$                        
    Tarkawica                              
TARNOPOL CZERWONOGRAD 14:00 0 ppInt                        
TARNOPOL DUBNO 15:55 0 Int                        
TARNOPOL RAWA RUSKA 20:30 0 -u-Int                        
TARNOPOL RÓWNE 00:15 0 2475Int                        
TERESPOL -CZERWONEGO KRZYŻA Włodawa 15:30 5 VD                        
    Sławatycze                              
TIACZIW STRYJ 23:50 0 Int                        
TOMASZÓW LUB, UL. ARMII KRAJOW   08:20 15 Ądc$V 09:50 15 dV 11:50 15 dc$V 13:20 15 dV 14:30 15 dc$V
    15:20 15 Ądc$V 16:05 15 dc$V 17:25 15 dV 18:10 15 d7V 19:10 15 dc$V
    20:25 15 dV                        
TOMASZÓW LUB. D.A. Krasnystaw 11:00 15 d2-4P 18:25 15 dnP                  
    Zamość                              
TURKA DW.A. SAMBIR 06:10 0 Int                        
UMAŃ TARNOPOL 23:00 0 Int                        
USTRZYKI DOLNE( RYNEK -ST.PRAW Rzeszów 10:30 11 Pb                        
    Sanok                              
WARSZAWA METRO   05:00 0 b 10:50 0 a 14:00 0   17:15 0   21:50 0  
WARSZAWA- Pl.-Defilad 1 - PKiN   03:52 0 dc$P 08:21 0 dc$P 11:35 0 dP 12:55 0 bmc$ 14:54 0 agP
    18:47 0 a5i7P                        
WARSZAWA, DA ZACHODNI   06:30 0 b^ 10:00 0 b^ 12:30 0 a^ 16:15 0 an^      
WARSZAWA, DA ZACHODNI Ryki 02:35 0 Pdn1i5 07:25 0 dnP 10:25 0 dnP 11:40 0 dhP 15:25 0 anP
    17:55 0 Pan2-4 17:55 0 an5-1P 18:25 0 anP            
WIELKA BRYTANIA   07:30 0 135-6Int                        
WILNO KOWNO 07:55 0 136Int 23:10 0 -u-Int                  
WINNICA RÓWNE 17:30 0 Int 19:50 0 -u-Int 22:00 0 dInt            
WINNICA TARNOPOL 01:40 0 236i7Int 23:20 0 Int                  
WISZNICE.1 Siemień 14:35 14 dnV                        
    Glinny Stok                              
WŁADYSŁAWOWO, DA, ul.Towarowa Warszawa 22:50 3 B*P                        
WŁOCHY   07:30 0 136Int 11:00 0 136Int                  
WÓLKA ZAWIEPRZYCKA Kijany 06:50 16 D 07:40 16 67c$d 10:00 16 D 14:30 16 Df 15:45 16 E7c$d
    18:05 16 E7c$d                        
WROCŁAW, DWORZEC UL.SUCHA 1 Radom 13:50 3 ans                        
    Piotrków Trybunalski                              
WROCŁAW,ul. Joannitów "Dawida" Zwoleń 06:21 1 Phb 20:28 1 Pna                  
    Radom                              
ZAKOPANE ZDA 01 Tarnobrzeg 08:25 7 Pbh                        
    Tarnów                              
ZAKOPANE UL.CHRAMCÓWKI PL. PKP Kraśnik 05:20 3 bgP 16:30 3 an4-7                  
    Tarnów                              
ZAMOŚĆ DA.ul.Hrubieszowska Krasnystaw 06:00 15 ND.x.dP 06:55 15 d$aP                  
ZAPOROŻE D.A. KIJÓW 15:15 0 36Int 16:50 0 Int 17:50 0 25i7Int 20:05 0 6Int 20:45 0 BbInt
ZAWIEPRZYCE KOL. 16+380/+550 Pliszczyn 06:07 28 Abw 08:00 28 Ąbw 10:00 28 6b 14:15 28 A6bw 15:40 28 Awb
  Charlęż 19:25 28 Abw                        
ZDOŁBUNÓW ŁUCK 09:50 0 Int 15:30 0 Int                  
ZWINOGRÓDKA LWÓW 00:40 0 36Int                        
    KIJÓW                              
                                   
OZNACZENIA KURSÓW
                                   
- - Kursuje w określone dni
' - Nie kursuje 10.04.,11.04.,12.04.2020
''' - Nie kursuje 12.04.,13.04.,14.04.2020
(X) - Nie kursuje w lipcu, sierpniu i wrześniu
** - W Biłgoraju D.A. może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
,w' - Nie kursuje w Wielkanocne Święta Prawosławne
.x. - Nie kursuje 27.XII. i wtorek po Wielkanocy
/+/ - Kursuje w Święta
:U: - Nie kursuje :25,26.XII.;1,2,7,8.I.
] - Nie kursuje w okresie od 18.06. do 02.09.
^ - kurs ekspresowy
~F - kursuje od 01października do 31 maja
+ - kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  - Kursuje przemiennie z innymi Przewoźnikami
> - Nie kursuje w okresie od 17.06. do 01.09.
1 - kursuje w poniedziałki
1i5 - Kursuje w poniedziałki i piątki
2 - kursuje we wtorki
2-4 - kursuje od wtorku do czwartku
247 - kursuje we wtorki, czwartki i niedziele
2i4 - Kursuje we wtorki i czwartki
3 - kursuje w środy
3-7 - Nie kursuje w poniedziałki i wtorki
4 - kursuje w czwartki
4-1 - Kursuje poniedziałek, czwartek, piątek, sobota, niedziela
4-2 - Nie kursuje w środy
457 - Kursuje w czwartki, piątki i niedziele
4-7 - Kursuje od czwartku do niedzieli
5 - kursuje w piątki
5-1 - Kursuje piątek,sobota,niedziela,poniedziałek
5-3 - Nie kursuje w czwartki
5-6 - kursuje w piątki i soboty
567 - kursuje w piatki, soboty i niedziele
5i7 - kursuje w piatki i niedziele
6 - kursuje w soboty
6-2 - Kursuje sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek
6i7 - Kursuje w soboty i niedziele
7 - Kursuje w niedziele
A - kursuje od poniedziałku do piątku
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
Ą - nie kursuje w niedzielę
B - Kursuje codziennie oprócz sobót
b - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
B* - Kursuje od 1 czerwca do 30 września
BN - Nie kursuje 25.XII,26.XII;1.I.;7.I.;8.I.
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
c - Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
c$ - Nie kursuje w dniu 1 listopada
ć - nie kursuje 25,26 XII, 1,2 I i dwa dni Wielkanocy
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
d$ - nie kursuje 26 XII 1.01 i Pon. Wielk.
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e - Nie kursuje w okresie ferii letnich
ę - nie kursuje 23,30 XII i Wielki Piątek
F - Kursuje dodatkowo 24.XII., 27.XII., 31.XII, 2.I. oraz wtorek po Świętach Wielkanocnych
f - nie kursuje w okresie letnich wakacji i ferii szkolnych
g - nie kursuje 24 XII
G - Nie kursuje w Świąta
h - nie kursuje 24 XII i w Wielką Sobotę
i - nie kursuje w dniu 26.XII
i$ - nie kursuje: 6.I.;1 i 3 .V.; 15 .VIII, ;1 i 11 .XI.;,Boże Ciało
Int - KURS MIĘDZYNARODOWY ->ZAKAZ ZABIERANIA PASAŻERÓW W PODRÓŻ PO POLSCE - SZCZEGÓŁY W BIURZE AURA
j - nie kursuje 27 XII
K - Kursuje w piątki w dni robocze, czwartki przedświąteczne, środę przed Bożym Ciałem
k - nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
KP - PARATEX
L - kursuje w okresie ferii letnich
l - nie kursuje w dniu 31.XII
LT - Kursuje w określone dni - inf. w biurze AURA
ł - nie kursuje 2 I
ł* - Nie kursuje 01.V.,Boże Ciało, 15.VIII., 01.XI.
m - nie kursuje 24 i 31 XII
MK - REGIO TRAVEL/PARATEX
N - Kursuje 26 grudnia, 2 stycznia i w Poniedziałek Wielkanocny
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
ND - Kursuje w nieparzyste dni miesiąca
no - Kursuje w wyznaczone dni, przemiennie z innym Przewoźnikiem
od - Kursuje w wyznaczone dni, przemiennie z innym Przewoźnikiem
P - kurs pośpieszny
p - Kursy przemienne
pp - Kursy przemienne
S - kursuje w dni nauki szkolnej
s - Nie kursuje 23.XII.
TK - Nie kursuje 6.I.
-u- - Nie kursuje polskie i ukraińskie Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc
V - kurs przyspieszony
V.2 - Nie kursuje 2 maja
vv - Kursuje w dni robocze wolne od nauki szkolnej
W - nie kursuje od początku wakacji do 30 IX
w - nie kursuje w Boże Ciało
Ww - Kursuje od 01.10. do 30.04.
WW - Z zajazdem do Soliny kursuje od 01.05. do 30.09.
X - Kursuje 1.XI.
y - nie kursuje 23 XII i w Wielki Piątek
Y - Nie kursuje 6.I., 11.XI.
Z - Kursuje w Święta - na tygodniu
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
Z6 - Kursuje od 01.V. do 30.IX.
                                   
 
                                   
12:00 - kursy przyspieszone
12:00 - kursy pospieszne
12:00 - kursy ekspresowe
Goganet