Konkurs plastyczny „Bezpieczna droga do domu”

Aktualności, Wtorek, 19 marca 2019
Konkurs plastyczny „Bezpieczna droga do domu”

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Bezpieczna droga do domu”, który jest skierowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z województwa lubelskiego. Patronami honorowymi konkursu są: Marszałek Województwa Lubelskiego oraz Lubelski Kurator Oświaty.

Zadaniem uczestników będzie wykonanie dowolną techniką pracy plastycznej odnoszącej się do tematu konkursu. Maksymalny rozmiar pracy to format A-3. Prace uczestników będzie można przynosić osobiście do siedziby Lubelskich Dworców lub przesłać pocztą na adres: ul. Nadstawna 2, 20-120 Lublin. Koniecznie z dopiskiem „konkurs plastyczny”. Czekamy na nie do 10 maja 2019 roku.

Najlepsze prace (ok. 40 wybranych przez jury) zostaną zaprezentowane na wystawie w budynku Dworca Autobusowego w Lublinie. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 16 maja 2019 roku na stronie www.lubelskiedworce.pl. Wernisaż wystawy pokonkursowej połączony z wręczeniem nagród laureatom odbędzie się w maju 2019 roku.

Dla nagrodzonych przewidziano też atrakcyjne nagrody. Laureaci I i II miejsca otrzymają sprzęt sportowy, a zdobywca III miejsca – grę edukacyjną. Natomiast klasa, z której największa liczba prac uczniów zostanie zakwalifikowana na wystawę, otrzyma bon na sprzęt sportowy. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Konkurs odbywa się pod patronatem medialnym oddziału lubelskiego Telewizji Polskiej, Radia Lublin, Dziennika Wschodniego i Nowego Tygodnia w Lublinie.

Regulamin dostępny w siedzibie organizatora lub

na stronie BIP.

Goganet