Konkurs plastyczny przedłużony. Na prace czekamy do końca listopada

Aktualności, Piątek, 16 listopada 2018
Konkurs plastyczny przedłużony. Na prace czekamy do końca listopada

Informujemy, że przedłużamy czas nadsyłania prac w konkursie plastycznym pn. „Lubelskie drogi do Wolności” do 30 listopada. Organizatorem konkursu jest Spółka Lubelskie Dworce. Odbywa się on pod patronatem honorowym marszałka województwa lubelskiego i pod patronatem medialnym Dziennika Wschodniego i Nowego Tygodnia w Lublinie.

Konkurs został zorganizowany z okazji obchodów 100-lecia niepodległości Polski. Jego celem jest podkreślenie roli Lublina i naszego województwa w procesach budowania niepodległości kraju. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie ze szkół z województwa lubelskiego, którzy wykonają pracę plastyczną dowolną techniką odnoszącą się do tematu konkursu „Lubelskie drogi do Wolności”. Maksymalny rozmiar pracy to format A-3.

Prace uczestników można przynosić osobiście do siedziby Lubelskich Dworców lub przesłać pocztą na adres: ul. Nadstawna 2, 20-120 Lublin. Koniecznie z dopiskiem „konkurs plastyczny”. Czekamy na nie do 30 listopada 2018 roku.

Najlepsze (35 wybranych przez jury) zostaną zaprezentowane na wystawie w budynku Dworca Autobusowego w Lublinie. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 7 grudnia 2018 roku na stronie www.lubelskiedworce.pl. Wernisaż wystawy pokonkursowej połączony z wręczeniem nagród laureatom odbędzie się w grudniu 2018 roku.

Dla nagrodzonych przewidziano też atrakcyjne nagrody. Laureaci I i II miejsca otrzymają sprzęt sportowy, a zdobywca III miejsca – grę edukacyjną. Natomiast klasa, z której największa liczba prac uczniów zostanie zakwalifikowana na wystawę, otrzyma bon na zakup sprzętu sportowego o wartości 1000 zł. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Goganet