Lubelskie Dworce

2016-12-05 13:10

Awaria centrali telefonicznej

Informujemy, że z powodu awarii centrali telefonicznej, uruchomiliśmy tymczasowy numer telefonu do biura zarządu – 577 798 089. Serdecznie przepraszamy za utrudnienia.  
2016-10-28 09:47

Powierzchnie reklamowe do wynajęcia

Spółka Lubelskie Dworce ma do wynajęcia powierzchnie reklamowe na Dworcu Autobusowym przy al. Tysiąclecia 6. Atrakcyjne miejsce ekspozycji sprawi, że zamieszczona reklama trafi do szerokiego grona odbiorców. 

Dworzec i jego okolice są odwiedzane dziennie przez kilkanaście tysięcy osób. Obiekt znajduje się na tzw. lubelskiej „linii życia”. Według badań przeprowadzonych w 2015 roku, jest to miejsce, w okolicach którego przemieszcza się najwięcej osób w mieście (ponad 2000 osób na godzinę).

Mamy do zaoferowania powierzchnie reklamowe wewnątrz dworca, ale również na frontowych ścianach budynku. Obecnie dysponujemy następującymi miejscami (wymiary stelaża):

* ściana frontowa – 58 mkw.

* ściana frontowa – 41 mkw.

* Ściana frontowa – 21 mkw.

* ściana zewnętrzna tylna – 12 mkw.

* ściana wewnętrzna – 34 mkw.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem tel. 81 710 29 54, e-mail: rzecznik@lubelskiedworce.pl

2016-09-22 14:07

Sprzedaż udziałów LLA przeprowadzona prawidłowo

Prokuratura Rejonowa w Lublinie odmówiła wszczęcia postępowania w sprawie sprzedaży udziałów w spółce Lubelskie Linie Autobusowe przez Lubelskie Dworce S.A. Prokuratura nie dopatrzyła się w tej transakcji znamion czynu zabronionego.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego śledczy ustalili, że sprzedaż udziałów opiewała na wyższą kwotę niż rekomendowana wycena wartości spółki, dlatego nie można mówić o zaniżeniu jej wartości. Odnieśli się również do zarzutu, iż kwota 17,6 mln zł z tytułu umowy podpisanej na obsługę miejskich linii komunikacyjnych stanowiłaby dochód spółki. Kwota ta jest jedynie przychodem, i to w dodatku do podziału między członków konsorcjum w okresie ponad 6 lat, co od początku podkreślał zarząd spółki Lubelskie Dworce.

Tym samym potwierdziły się nasze zapewnienia, że proces sprzedaży udziałów w LLA był transparentny i właściwie przeprowadzony, a wprowadzenie zewnętrznych inwestorów było najlepszym rozwiązaniem dla spółki.

2016-09-16 12:21

Nowy system abonamentowy na parkingu

Od 1 października 2016 roku na parkingu płatnym niestrzeżonym, należącym do Lubelskich Dworców, położonym przy al. Tysiąclecia 8a, przywracamy system abonamentowy. Od tego dnia będzie możliwość parkowania w tym miejscu po wykupieniu godzinowego biletu lub po wcześniejszym opłaceniu abonamentu parkingowego miesięcznego lub kwartalnego.  

Dla wygody przewoźników wprowadzamy dwa rodzaje abonamentów: na konkretny pojazd z podaniem numeru rejestracyjnego (autobus, bus, samochód osobowy) oraz firmowy (bez względu na liczbę wjeżdżających pojazdów). Do wyboru będą abonamenty na miesiąc kalendarzowy lub kwartał (3 miesiące kalendarzowe).

 

Ceny biletów godzinowych:

* samochód osobowy – 2 zł

* bus – 3 zł

* autobus – 5 zł

 

Cena abonamentów:

ABONAMENT MIESIĘCZNY

* samochód osobowy, bus – 100 zł/ miesiąc kalendarzowy (z podaniem numeru rejestracyjnego)

* autobus – 150 zł/ miesiąc kalendarzowy (z podaniem numeru rejestracyjnego)

* firmowy – 500 zł/miesiąc kalendarzowy (bez względu na liczbę pojazdów)

 

ABONAMENT KWARTALNY

* samochód osobowy, bus – 270 zł/ kwartał – 3 miesiące kalendarzowe (z podaniem numeru rejestracyjnego)

* autobus – 400 zł/ kwartał – 3 miesiące kalendarzowe (z podaniem numeru rejestracyjnego)

* firmowy – 1300 zł/kwartał – 3 miesiące kalendarzowe (bez względu na liczbę pojazdów)

 

Na naszej stronie internetowej są dostępne do pobrania wnioski o wydanie abonamentu parkingowego. Można je składać osobiście, pocztą tradycyjną lub elektroniczną. Wydawanie abonamentów rozpoczniemy 27 września 2016 roku.

Osoba do kontaktu – Piotr Skrzypek, tel. 81 710 49 75 lub 81 710 29 60, e-mail: piotr.skrzypek@lubelskiedworce.pl

 

Wniosek do pobrania
2016-08-25 11:01

Czasowe zmiany na parkingu

W okresie 1 września – 31 października 2016 roku zmieniają się zasady korzystania z parkingu płatnego niestrzeżonego, położonego przy al. Tysiąclecia 8a, należącego do spółki Lubelskie Dworce.  

W tym okresie zostaje czasowo zawieszona możliwość wykupu miesięcznego abonamentu. Postój będzie możliwy jedynie po wykupieniu jednorazowego biletu.

Od 1 listopada 2016 roku ponownie zostanie wprowadzony system abonamentowy, który będzie dawał możliwość wykupu abonamentu na konkretny pojazd (autobus, bus, samochód osobowy).

Zmiany spowodowane są koniecznością reorganizacji pracy parkingu oraz polepszenia jego funkcjonalności. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia w okresie przejściowym.  

1 2 3