Lubelskie Dworce

2017-12-11 09:19

Numer infolinii dla podróżnych

Uruchomiliśmy specjalną Infolinię, gdzie podróżni mogą uzyskać informacje na temat rozkładu jazdy autobusów oraz ofert przewoźników.  

Informacje można uzyskać pod numerem telefonu 703 203 091. W przypadku problemów z dodzwonieniem się na Infolinię, należy skontaktować się ze swoim operatorem w celu usunięcia blokady na tego typu numery. Koszt połączenia wynosi 1,29 zł brutto za minutę połączenia.

Informacja telefoniczna Lubelskich Dworców funkcjonuje siedem dni w tygodniu przez całą dobę.  
2017-05-08 12:50

Udziały PKS Hrubieszów na sprzedaż

Zapraszamy do wzięcia udziału w negocjacjach dotyczących sprzedaży udziałów w spółce PKS Hrubieszów. Spółka, której 100 procent udziałów należy do Lubelskich Dworców, jest jednym z większych przewoźników w województwie lubelskim.  

Do 26 maja 2017 roku zainteresowani kupnem udziałów w PKS Hrubieszów mogą wykupić memorandum. Jest to warunek konieczny, by uczestniczyć w dalszej procedurze sprzedaży. Natomiast do 9 czerwca 2017 roku podmiot zainteresowany nabyciem udziałów może zgłosić chęć wzięcia udziału w negocjacjach. Można to zrobić wyłącznie w formie pisemnej.

PKS Hrubieszów to jeden z większych przewoźników w województwie lubelskim. Jego autobusy codziennie docierają do setek miejscowości województwa lubelskiego oraz do większych miast na terenie całej Polski. Wieloletnia tradycja połączona ze stałą troską o bezpieczeństwo podróżnych, sprawiają, że spółka ma ustabilizowaną pozycję na rynku.

Szczegółowe informacje na temat sprzedaży udziałów znajdują się w BIP Lubelskich Dworców.

 
2017-03-30 10:09

Zmiana siedziby spółki

Informujemy, że od 1 kwietnia 2017 roku zmienia się adres siedziby biura spółki Lubelskie Dworce z ul. Hutniczej 1 na ul. Nadstawną 2 w Lublinie.  

Od tego dnia jesteśmy dostępni w nowej lokalizacji. Prosimy, by wszelką korespondencję służbową kierować na adres: ul. Nadstawna 2, 20-120 Lublin.

2017-03-24 09:48

Utrudnienia związane z przeprowadzką

W związku z przeprowadzką Lubelskich Dworców S.A. do nowej siedziby przy ul. Nadstawnej 2 w Lublinie, a co za tym idzie koniecznością przeniesienia urządzeń technicznych, informujemy, że mogą wystąpić czasowe utrudnienia związane z działaniem telefonów stacjonarnych w biurze naszej spółki.

Wychodząc naprzeciw naszym kontrahentom, celem zabezpieczenia pełnej łączności telefonicznej w okresie przeprowadzki, uruchamiamy dodatkowy numer telefonu komórkowgo o numerze 577 798 089, który będzie czynny w sekretariacie spółki.

Pełne przywrócenie standardowej łączności telefonicznej nastąpi najpóźniej 3 kwietnia 2017 roku. Za utrudnienia przepraszamy!


2017-02-09 10:07

PKS Hrubieszów na sprzedaż

Zapraszamy do wzięcia udziału w aukcji dotyczącej sprzedaży udziałów w spółce PKS Hrubieszów Sp. z o.o. Do 10 marca 2017 roku zainteresowani mogą wykupić memorandum. Termin zgłoszenia wzięcia udziału w akcji upływa 18 kwietnia 2017 roku. Sama aukcja odbędzie się w dniu 20 kwietnia 2017 roku. Cena wywoławcza za 100 proc. udziałów w spółce wynosi 1,7 mln zł netto.

Lubelskie Dworce już trzykrotnie próbowały zbyć udziały w PKS Hrubieszów. Mimo prowadzonych negocjacji z potencjalnymi inwestorami, do tej pory nie udało się sfinalizować transakcji. Obecnie po raz pierwszy przeprowadzamy sprzedaż udziałów w trybie aukcji. Naszym celem jest, by proces ten był w pełni transparentny i dostępny dla jak najszerszego grona zainteresowanych podmiotów.

Szczegółowe informacje znajdują się w BIP Lubelskich Dworców.  

1 2 3