Lubelskie Dworce

2017-12-22 10:17

Wesołych świąt!

Zdrowych i spokojnych 

Świąt Bożego Narodzenia

oraz wielu sukcesów

w nadchodzącym 2018 roku! 
2017-12-20 10:27

Kolędowanie na dworcu

Kolędy w wykonaniu młodych artystów z Młodzieżowego Domu Kultury „Pod Akacją”, życzenia dla podróżnych i mieszkańców oraz wigilijny poczęstunek – tak wyglądało świąteczne spotkanie na lubelskim dworcu.

Kolędowanie na dworcu w Lublinie odbyło się we wtorek (19 grudnia). Oprawę muzyczną zapewnił współorganizator wydarzenia, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją”. Dla podróżnych oraz mieszkańców miasta i regionu przygotowano również wigilijny poczęstunek.

 
2017-12-18 13:48

Zapraszamy do wspólnego kolędowania

We wtorek (19 grudnia) o godz. 12 wraz z Młodzieżowym Domem Kultury „Pod Akacją” zapraszamy na „Kolędowanie na dworcu w Lublinie”.  

Kolędowanie rozpocznie się o godz. 12 w budynku dworca autobusowego w Lublinie. Oprawę muzyczną zapewni współorganizator wydarzenia, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją”. Zapraszamy też podróżnych oraz mieszkańców miasta i regionu na wigilijny poczęstunek.  
2017-12-07 11:32

Namalowali dworzec. Wygrali nagrody

Bon na sprzęt sportowy, rower, deskorolki, piłki, gry edukacyjne oraz dyplomy – takie nagrody otrzymali laureaci konkursu plastycznego „50 lat dworca w Lublinie. Wczoraj i dziś” zorganizowanego przez Lubelskie Dworce. Wernisaż wystawy odbył się 6 grudnia. 

Na ogłoszony przez spółkę Lubelskie Dworce jubileuszowy konkurs plastyczny pn. „50 lat dworca w Lublinie. Wczoraj i dziś” wpłynęło ponad 200 prac uczniów z Lublina. 40 najlepszych prac od wczoraj można oglądać na wystawie w budynku Dworca Autobusowego w Lublinie.

Uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej było połączone z wręczeniem dyplomów i nagród wyróżnionym uczniom. Główną nagrodą w konkursie był rower, który trafił do Aleksandry Bucoń, uczennicy klasy 3a ze Szkoły Podstawowej nr 22 w Lublinie.

Deskorolki i piłki otrzymali zdobywcy II miejsca: Wojciech Walaszek, uczeń klasy 1a ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublinie oraz Krzysztof Wasil, uczeń klasy 7c ze Szkoły Podstawowej nr 21 w Lublinie. Gry edukacyjne za zdobycie III miejsca dostali: Dominik Stańczak, uczeń klasy 1c z V Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie, Natalia Kondratiuk, uczennica klasy 1a ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublinie oraz Alicja Sadowska, uczennica klasy 1c z V Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie.

Specjalną nagrodę otrzymała klasa 3a ze Szkoły Podstawowej nr 22 w Lublinie. Jest nią bon na sprzęt sportowy o wartości 1000 zł.

Konkurs „50 lat dworca w Lublinie. Wczoraj i dziś” został zorganizowany z okazji obchodów jubileuszu 50-lecia istnienia dworca autobusowego w Lublinie i odbywał się pod patronatem honorowym Sławomira Sosnowskiego, marszałka województwa lubelskiego oraz Krzysztofa Żuka, Prezydenta Miasta Lublin. Patronatem medialnym wydarzenie objęli: Telewizja Polska Oddział w Lublinie, Radio Lublin, Dziennik Wschodni i Nowy Tydzień w Lublinie.

Wystawę prac uczniów można oglądać do końca lutego 2018 roku w budynku Dworca Autobusowego w Lublinie. Serdecznie zapraszamy!

 
2017-12-05 12:20

Mikołajki na dworcu

6 grudnia w godz. 9.30-12.30 na Dworcu Autobusowym w Lublinie będzie można spotkać Mikołaja z koszem cukierków. 

Słodyczami będą częstowani nie tylko najmłodsi, ale również dorośli, którzy tego dnia odwiedzą lubelski dworzec. Z naszym Mikołajem będzie można zrobić sobie pamiątkową fotografię.

Dziękujemy za współpracę przy organizacji wydarzenia Fabryce Cukierków „Pszczółka”. Serdecznie zapraszamy!


1 2 ... 11