2017-05-19 12:14

Czasowe zmiany na dworcu

W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej do lat 21, podczas których niektóre mecze zostaną rozegrane w Lublinie, w dniach 15-23 czerwca na Dworcu Autobusowym zostaną wprowadzono dodatkowe środki bezpieczeństwa.

W trosce o bezpieczeństwo podróżnych, w okresie od 15 do 23 czerwca 2017 roku, nie będzie możliwości korzystania ze skrytek w przechowalni bagażu. Wprowadzamy również całkowity zakaz przyjmowania przesyłek kurierskich/konduktorskich oraz przyjmowania na przechowanie wszelkich innych przesyłek.

Apelujemy również do podróżnych, by nie zostawiali bez opieki bagażu i innych przedmiotów oraz, by o wszelkich takich przypadkach niezwłocznie informować obsługę dworca.

Za utrudnienia przepraszamy.

2017-05-08 12:50

Udziały PKS Hrubieszów na sprzedaż

Zapraszamy do wzięcia udziału w negocjacjach dotyczących sprzedaży udziałów w spółce PKS Hrubieszów. Spółka, której 100 procent udziałów należy do Lubelskich Dworców, jest jednym z większych przewoźników w województwie lubelskim.  

Do 26 maja 2017 roku zainteresowani kupnem udziałów w PKS Hrubieszów mogą wykupić memorandum. Jest to warunek konieczny, by uczestniczyć w dalszej procedurze sprzedaży. Natomiast do 9 czerwca 2017 roku podmiot zainteresowany nabyciem udziałów może zgłosić chęć wzięcia udziału w negocjacjach. Można to zrobić wyłącznie w formie pisemnej.

PKS Hrubieszów to jeden z większych przewoźników w województwie lubelskim. Jego autobusy codziennie docierają do setek miejscowości województwa lubelskiego oraz do większych miast na terenie całej Polski. Wieloletnia tradycja połączona ze stałą troską o bezpieczeństwo podróżnych, sprawiają, że spółka ma ustabilizowaną pozycję na rynku.

Szczegółowe informacje na temat sprzedaży udziałów znajdują się w BIP Lubelskich Dworców.

 
2017-04-13 13:04

Wesołych Świąt!

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych,

radosnego, wiosennego nastroju

oraz miłych spotkań w rodzinnym gronie!
2017-04-05 11:24

„Biesiada” na lubelskim dworcu

W środę (29 marca) na Dworcu Autobusowym w Lublinie odbył się projekt artystyczny pod nazwą „Biesiada” autorstwa artystki Małgorzaty Kaczmarek.

Jego celem było pokazanie typowej polskiej gościnności. Artystka w przestrzeni dworca rozstawiła stół, który był inspirowany typowym sarmackim stołem. Wraz z podróżnymi wspólnie przygotowywała posiłki oraz częstowała nimi osoby, przebywające na dworcu. Tak by choć na chwilę wszystkich zintegrować.

Wydarzenia zorganizowała Pracownia Sztuki Zaangażowanej Społecznie REWIRY, komórka Centrum Kultury w Lublinie. Wydarzenie zostało zrealizowane w ramach obchodów 700-lecia miasta Lublin.  
2017-03-30 10:09

Zmiana siedziby spółki

Informujemy, że od 1 kwietnia 2017 roku zmienia się adres siedziby biura spółki Lubelskie Dworce z ul. Hutniczej 1 na ul. Nadstawną 2 w Lublinie.  

Od tego dnia jesteśmy dostępni w nowej lokalizacji. Prosimy, by wszelką korespondencję służbową kierować na adres: ul. Nadstawna 2, 20-120 Lublin.


1 2 ... 16